Skocz do zawartości

wp matic - za i przeciw


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym założyć masowo zaplecze ok 500 - 1 tys subodmen na ok 100 domenach .

Na pewno na ok 100 subdomenach będą unikalne arty etc a zresztą nie wiem co zrobię albo przemielę wiki albo użyje wp matic .

I teraz odnośnie wp matic czy warto to używać ?

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego ma Ci te zaplecze przysłużyć. Jeśli to ma być krótkotrwały przyrost punktów w SWL'ach czy dopalenie jakiejś stronki to można stawiać jednak ja bym darował sobie spamowanie i okradanie ludzi a zajął się czymś co ma przyszłość i można pokazać ludziom bez strachu przed zbanowaniem.

Stawianie tego typu stron jest dobre na krótką metę dopóki uncle Google nie zbanuje całej domeny a później wszystkiego. Jak dla mnie to nie warto marnować czasu na takie śmietniki nie wspominając o tym na ile to jest legalne i ile problemów może przysporzyć. Stawiałbym na jakość a nie ilość bo z dobrego zaplecza jest więcej pożytku za rok, dwa, trzy i pięć lat.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wiki i dmozy także są bany

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze zmontujez layout powrzucasz jakies widgety... to jeszcze ujdzie. generalnie zasada ta sama jak zawsze czyli zeby spam byl chociaz podobny z wygladu do normalnej strony. podejrzewam ze 500 takich stron raczej nie postawisz, ja mam swoje wpomatic blogi ktore maja juz rok duzo site i trzymaja sie dobrze. swl zainstalowane chociaz juz niekorzystam z systemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staraj się za mocno nie linkować spamiarek - wrzucić niewiele ponad 100 linków i niech samo się pinguje i rośnie...

u mnie każda mocniej linkowana śmieciarka leciała w otchłań, a większość z nielinkowanych nadal się trzyma.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności