Skocz do zawartości

Dodatkowe linki dla pierwszej pozycji w google?


Shadowsword

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak widać moja strona nie jest zadbana ;) Cóż, nie przywiązuje do tego zbytniej wagi, ponieważ dla haseł typu "dowcipy" "kawały" nie mam najmniejszych szans, a kto normalny wpisze w google "dowcipy kondzia" nie znając wcześniej tej strony...

Dzięki za odpowiedzi, właśnie to chciałem usłyszeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbaj o domenę, nadaj jej duży site oraz wartość dla googla

site nie ma tutaj nic do rzeczy ;) - sprawdzałem na własnej domenie, z site 10 i linki wskakują.

Musisz mieć też lekką przewagę nad pozostałą stawką i być stałym bywalem top1.

nie musisz być stałym bywalcem - to trochę dziwnie brzmi, ale chodzi o to, że Twoja strona musi mieć odpowiednie linkowanie. głównie chodzi o to, aby linki do podstron były linkowane porządnie, czasem nawet mocniej niż strona główna.

uzyskanie takich linków to prestiż ;) bywa to czasem trudne, tym bardziej, że googiel nie rozdaje ich na lewo i prawo.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że Twoja strona musi mieć odpowiednie linkowanie. głównie chodzi o to, aby linki do podstron były linkowane porządnie, czasem nawet mocniej niż strona główna.

Znam dziesiątki stron, które nie mają żadnego linka do którejkolwiek z podstron a google wyświetla je wraz z wynikami dodatkowymi. Nie jest również prawdą, że chodzi o dużą przewagę nad resztą stawki. Z jedną stroną walczę o TOP1 i kiedy ja tam jestem google wyświetla moża stronę główną i podstronę, natomiast kiedy konkurencja jest w TOP1 jest wyświetlana wraz z wynikami dodatkowymi. Dodam, że po wpisaniu nazwy firmy zarówno moja strona jak i strona konkurencji wyświetlana jest wraz z wynikami dodatkowymi.

Moim zdaniem wyświetlanie strony z wynikami dodatkowymi to kwestia czegoś na kształt TrustRanku. Czynniki wymienione w dyskusji też mają znaczenie choć żaden nie jest decydujący.

Za szczegółowe wyjaśnienie mechanizmu przydzielania witrynie wyników dodatkowych funduję specjalną nagrodę: skrzynkę dobrego browara z dostawą do domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze "linki dodatkowe" wyswietlaja sie przy stronach do ktorych nie prowadza zadne linki to ciezko mi uwierzyc :D u siebie widze taka zaleznosc: strona podlinkowana, z ruchem (kilka tysięcy), wysoko w rankingu - linki sie wyswietlaja, strona slaba, slabo podlinkowana, z malym ruchem - brak linkow dodatkowych.

Google jednak ma swoja wersje jak generowane sa te linki :)

"Linki do witryn to dodatkowe linki, które Google może niekiedy generować na podstawie treści witryny w celu ułatwienia użytkownikom nawigacji w witrynie. Google co pewien czas generuje linki do witryn na podstawie treści witryny.

...

Linki do witryn są całkowicie zautomatyzowane i wyświetlane tylko wtedy, gdy uważamy je za przydatne dla użytkownika. Jeśli struktura witryny nie pozwala naszym algorytmom znaleźć użytecznych linków do witryn albo sądzimy, że linki do witryn będą mało trafne w przypadku danego zapytania użytkownika, nie wyświetlimy ich. Jednak zawsze dokładamy starań, aby ulepszyć sposób odnajdywania i wyświetlania linków do witryn.

" Webmaster Tools

czyli niby musi byc pewna struktura tych linkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności