Skocz do zawartości

Zmiany na Weblinku


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do Xana otoz dzis pojawily mi sie w panelu jakies dziwne liczby typu 30%, -30% zaraz kolo sumy punktow za system na stronie.

Wyczytalem iz beda zmiany w systemie naliczania punktow od 1 kwietnia. Na forum weblinka tak jest to zamotane ze nie moge dojsc co i z czym.

Mam dwa fora z systemem prawie identyczne jedno ma -30% drugie 30%

Kolejno mam katalog stron i ta sama sytuacja jedno ma -30% drugie 30%

Drogi Xanie czy moglbys wyjasnic co i jak bo nie kumam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ta teoria nie bardzo dziala po ponownym dodaniu mam:

Google: 893 / Yahoo: 43 / BL: 25 / PR: 2 / Out: 10 [ver: 1.52_f0] - (2,592)(0%)

Google: 136 / Yahoo: 97 / BL: 242 / PR: 2 / Out: 0 [ver: 1.52_f0] - (3,280)(-30%)

Cos to zkminione jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos to zkminione jest

A no jest, biorąc pod uwagę fakt, że strona ma podłączony prawidłowo system najmniejsza wartość linków wychodzących to 1. Nie można mieć podłączonego prawidłowo systemu i _zero_ wychodzących linków. Dlatego -30% do ponownego sprawdzenia wychodzących linków.

Pozdrawiam,

Gatzec.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartości nie liczysz od tego co masz obecnie. zobacz jakie parametry obecnie system stosuje a jakie będzie i na podstawie tego policz powiedzmy jak masz obecnie + 25% a będziesz miał + 30% to nie dodajesz 30 % doobecnej wartości a 5% na plus czyli różnicę pomiędzy starym a nowym przelicznikiem. Xann o tym mówi chyba od 2ch czy 3ch miesięcy więc trochę się dziwię że ty dopiero teraz się o tym dowiedziałeś. Jak ktoś pisał wyżej warto poczytać o tym w temacie eweblink bo streszczać kilkadziesiąt stron o tym w jednym topiku nie bardzo mi się chce

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności