Skocz do zawartości

Podejrzana oferta


kyan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dostałem na pocztę takie coś:

Witam serdecznie potrzebuje jak największą ilość artykułów do zaplecza tematycznego na temat serwery dedykowane, kolokacja jeżeli jesteś zainteresowany proszę pisać cena nie gra roli mogę nawet dać 4-5 zł za artykuł ale on musi być profesjonalny i minimum 1000 znaków i ma być w 100 % unikalny w 100% jeżeli jesteś zainteresowany proszę cię zaczynaj już pisać czym szybciej i więcej napiszesz no to więcej zarobisz jak napiszesz 10 artykułów 5 na temat serwery dedykowane i 5 na temat kolokacja podeślij mi ja przeczytam zapłacę ci np. z góry za 50 artykułów to czyli 200-250 zł za 50 artykułów pozdrawiam i czekam

Wierzycie w coś takiego? Bo ja niezbyt...

Tym bardziej, ze osobnik się nie podpisał itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten o.szust wysłał masowo tego maila do wielu osób. Po wymienieniu 2 maili, wysłałem 2 arty i nie dostałem ani wynagrodzenia a kontakt się urwał i koleś zniknął :)

Podał niby dane osobowe, jednak chyba są fałszywe. Tomasz Kowalczyk Zubrzyca Dolna 245

Do tej pory wysyłałem arty na próbę i wszystko było okej, ale cieszę się że nie wysłałem tych 10 artów, szkoda roboty.

Pozdrawiam.

Profesjonalny copywriting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że oszustwo. "Wyślij, a ja ci zapłacę". Koleś wysłał serie takich maili i czeka na ciołków którzy się na to złapią. W kraju frajerów na pewno mu się uda paru złapać.

A cena jest śmieszna. Kto będzie klepał 50 artykułów za dwie stówy. xxxx by mi się nie chciało do kompa ruszyć.

qqryq - Teraz dopiero doczytalem, napisałeś mu te teksty i wysłałeś? Ja pierdziele! Gratulacje! Weź napisz mi też za darmo, co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wyslal mu tylko 2.

btw. to jak Wy przyjmujecie zamowienia? Najpierw chcecie kase? Ja jak zlecalem np. 50 tekstow to mi napisali, wyslali wszystko i zaplacilem. Moze tez do tego podchodze bardziej naturalnie, bo sam tak zamawialem :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten o.szust wysłał masowo tego maila do wielu osób. Po wymienieniu 2 maili, wysłałem 2 arty i nie dostałem ani wynagrodzenia a kontakt się urwał i koleś zniknął :)

tak wyśle maila do 100 osób, od 50 dostanie 2 arty i tym samym ma 100 artów za free. Nikt za 2 arty do sądu nie pójdzie. A jak unikalny i róznorodny kontent dostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. to jak Wy przyjmujecie zamowienia? Najpierw chcecie kase? Ja jak zlecalem np. 50 tekstow to mi napisali, wyslali wszystko i zaplacilem. Moze tez do tego podchodze bardziej naturalnie, bo sam tak zamawialem

Oczywiście płatność po robocie, ale jakieś dane zleceniodawcy trzeba znać, a tutaj tylko mail pozycjonowanie@poczta.pl i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cena jest śmieszna. Kto będzie klepał 50 artykułów za dwie stówy. xxxx by mi się nie chciało do kompa ruszyć.

qqryq - Teraz dopiero doczytalem, napisałeś mu te teksty i wysłałeś? Ja pierdziele! Gratulacje! Weź napisz mi też za darmo, co? :)

Wysłałem tylko 2, reszty nie pisałem :) Zresztą ja na tym dużo nie tracę, bo sam posiadam zaplecze w tych tematykach i już wpisy zaindeksowałem.

Po drugie moja wycena była na 5zł, więc za 50 artów 250zł. Tyle artów w takiej jakosci piszę w ciągu 4 godzin. Za 4 godziny - 250zł. 1/3 pensji sklepikowej.

Jednak głównie piszę arty profesjonalne, w których cena jest dużo wyższa.

Ja nie narzekam, zawsze dorabiam sobie ;)

UP to Trotyl - Dokładnie, tylko na to czekam. I tak nic nie mam zamiaru z tym robić, wkońcu to tylko 10zł, ale mam nadzieje na uzyskanie info kto to jest i ostrzegać innych przed takim kimś ;)

Profesjonalny copywriting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można sie zemścić na takim cwaniaczku, wysyłasz arty i masz chyba ich kopie. zobacz po czasie w necie czy jest art zaindeksowany i do jakiej strony prowadzi link zawarty na nim. Z tą stroną nie musze chyba mówić co masz zrobić ;]

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że ten [ nierzetelny partner ] zbiera kilkadziesiąt takich artykułów i sprzedaje je dalej. Więc robienie cudów z docelową stroną jest chybione. Zamiast tego poczekałbym kilka dni, aż te artykuły się zaindeksują i napisał do właścicieli tych stron, że łamią prawo, a teksty, które opublikowali są kradzione.

Całkiem prawdopodobne, że dostaniecie jakieś namiary, cokolwiek na tego oszusta. Ziarnko do ziarnka, poszlaka do poszlaki i uda się go namierzyć.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności