Skocz do zawartości

Jak często odwiedzasz forum PiO?


jarcow

Nasze odwiedziny serwisu PiO  

124 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak często odwiedzasz forum PiO?

    • codziennie
      89
    • kilka razy w tygodniu
      17
    • kilka razy w miesiącu
      2
    • sporadycznie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę kiepska skala ;) 5 minut kodowania PIO 5 minut spamowania PIO 5 minut zarządzania serwerem PIO 5 minut onet PIO itd etc itp

:P

E: Jedyna strona którą częściej odwiedzam to google.pl, gdyby nie to PIO ustawił bym jako stronę startową :P

Ci co sporadycznie odwiedzają forum, sporadycznie będą głosować w tej ankiecie :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na celu ma dobrą zabawę i nic więcej :D Nie wiem nic o akcjach na WP i Onety, na pierwszym z nich rzadko bywam, a o tym drugim to jeszcze nawet nie słyszałem.

Co do samej ankiety to faktycznie dałaby ona prawdziwe odzwierciedlenie tylko i wyłącznie wtedy, gdy byłaby ona w jednym i tym samym miejscu przez dłuższy okres czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yellow, masz na myśli mnie? :D

ja tu zaglądam z kilkanaście razy dziennie, nawet na uczelni w przerwach ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ankieta jeśli ma mieć jakąś wartość, powinna mieć inne odpowiedzi, np:

-wielokrotnie w ciągu dnia, codziennie się wypowiadam na PIO, chętnie pomagam,

-kilka razy dziennie, uczestniczę w interesujących wątkach,

-raz dziennie, czasem coś napiszę lub odpowiem,

-raz w tygodniu, pisuję rzadko, częściej szukam gotowych odpowiedzi,

-od czasu do czasu, gdy poszukuję konkretnych informacji,

Przecież to logiczne, ze ludzie, którzy zaglądają tu rzadko, nie mają potrzeby rejestrowania się jako userzy. Głosy oddają więc ci, co odwiedzają nas względnie często. A tak w ankiecie 99% osób oddało głos na to prawie to samo.

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności