Skocz do zawartości

tanie domeny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu mam kilka domen.

Jedynie trzeba zwrócić uwagę na ten zapis w regulaminie:

Transfery domen zarejestrowanych w naszym serwisie i objęte promocja przy rejestracji są płatne w przypadku przeniesienia do innego usługodawcy. Opłata ta jest znoszona po okresie 2 lat od daty rejestracji i po tym okresie transfer jest bezpłatny. Wysokość opłaty 50zł netto dla domen rejestrowanych do 31 maja 2004, od dnia 1 czerwca wysokość opłaty 80zł netto.

Poza tym OK.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 strony to chyba jest nie zgodne z regulaminem Nasku:

https://dns.pl/porozumienie/prawab.html

Możesz przenieść obsługę nazwy domeny od Partnera X do Partnera Y. Na Twoje żądanie Partner zobowiązany jest niezwłocznie wydać kod \"authinfo\", który umożliwi przeniesienie obsługi.

Partner nie może uzależniać wydania kodu od dodatkowych warunków.

;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

moja domena zostala tam zarejestrowana przez kogos i ten ktos z uporem manniaka nie chcial mi podac AuthInfo wiec napisalam maila do do rejestratora. Czekalam od nich na AuthInfo chyba z miesiac. Przekonywali mnie ze moze lepiej zebym zostala bo maja tanie przedluzenia itp itd.

Eh. Czasami mam wrazenie ze to ze jestem wlascicielem domeny to straszny pic na wode.

Swoja droga polecam az.pl :-)

pozdrawiam,

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności