Skocz do zawartości

Linkme pytanie punkty


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

ok :/

Teraz pytanie troszkę z innej beczki mam serwis blogowy ok 25 blogów unikalna treść całość stoi na wp mu piszą na nim felietony redaktorzy pewnego serwisu muzycznego . Pr. poszczególnych blogów od 1-3 dość duży nawet ruch etc . Chciałem dać do każdego bloga do linkme .

Jako , że jest to wp mu wszystkie pliki dałem do jednego foldera :/ i teraz link me zatwierdza mi tylko jednego bloga resztę olewa

Przy instalacji pozostałych

Instalacja niepoprawna.

Prosimy o rozmieszczenie linków systemowych w różnych miejscach serwisu.

Minimalny rozstaw linków to 50 znaków pomiędzy linkami (bez spacji)

Dokładny opis instalacji znajdziecie tutaj{/quote]

Znacie na to jakiś sposób ?

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy blog na osobnej domenie? Jeżeli wszystko działa na jednym skrypcie (MU), to będziesz musiał sobie pobrać linkme dla każdej domeny (unikalny kod) i wklepać sobie do szablonu WP kod PHP, który będzie sprawdzał na której domenie skrypt działa i w zależności od tego ładował skrypt linkme dla odpowiedniej domeny.

Prosimy o rozmieszczenie linków systemowych w różnych miejscach serwisu.

Minimalny rozstaw linków to 50 znaków pomiędzy linkami (bez spacji)

Dokładny opis instalacji znajdziecie tutaj{/quote]

na forum linkme masz opisany sposób jak rozdzielić linki

https://linkme.pl/forum/viewtopic.php?id=3911

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zamiast usuwac serwis odinstalowac system na stronie i jakis czas potrzyma ;)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jakoś sobie poradziłem ale musiałem w stopce dać tekst ok 300 znaczków :/ bo jak po całej stronie dawałem linki to ze sobą nie współgrało .

Możesz zamiast usuwać serwis odinstalować system na stronie i jakiś czas potrzyma

Oj trzyma , trzyma ... ;)

Wracając do samych linków mam powiedzmy jakąś frazę wy pozycjonowaną dzięki link me 10 k linków elite jak to wszystko wykasuję strona zapewne spadnie w otchłań ?

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie troszkę z innej beczki mam serwis blogowy ok 25 blogów unikalna treść całość stoi na wp mu piszą na nim felietony redaktorzy pewnego serwisu muzycznego . Pr. poszczególnych blogów od 1-3 dość duży nawet ruch etc . Chciałem dać do każdego bloga do linkme .

(...)

Znacie na to jakiś sposób ?

Wtyczka UserThemes rozwiąże ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.

Czy spotkałeś się z takim problemem Fatal error: Cannot redeclare class User_Themes in userthemes.php on line 14

Class User_Themes {

var $userThemes;

var $systemThemes;

function User_Themes() {

add_action('admin_menu', array(&$this, 'admin_menu_pages'));

add_filter('theme_root', array(&$this, 'theme_root_filter'));

add_filter('theme_root_uri', array(&$this, 'theme_root_uri_filter'));

//$this->get_all_themes();

}

?

edit

wtyczka jest dość stara , pewnie przeznaczona dla starszych wersji wpmu . Czy znacie coś co będzie współpracować z 2.7 ? Bo User_Themes nie doczekał się aktualizacji ;/

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale czasami WP próbuje wczytać plik pluginu dwa razy. Spróbuj przerobić kod plugina w ten sposób:

if ( !class_exists( 'User_Themes' ) ) {

tutaj wklej stary kod plugina

}

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności