Skocz do zawartości

Najlepszy CMS dla pozycjonera


dongrela

Rekomendowane odpowiedzi

Chce założyć kilka nowych serwisów, jaki CMS byście polecili? Ostatnio zwróciłem uwagę, że www.v10.pl działa na Pligg. Ma ktos doświadczenie z tym CMSem? Częścią v10.pl jest www.wahacz.pl, można tam dodawać linki do artykułów z innych serwisów, a przy okazji są dodawane wszystkie nowe artykuły z v10.pl. Dodatkowo albo mają jakiegoś bota, albo ten CMS automatycznie dodaje preselle.

Chodzi mi o taki większy serwis, a nie malutkiego bloga, dlatego też uważam, że WordPress nie wystarczy.

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod co ma to być ten cms ? Piszesz że dla pozycjonera ale do czego ? Do spamowania ? Do postawienia na tym jakiegoś serwisu i pozycjonowania go ? czy może jakieś własne zaplecze chcesz na tym zbudować?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo: Do postawienia na tym jakiegoś serwisu i pozycjonowania go ;)

Co do wordpressa to brakuje mi latwej konfiguracji/rozbudowywania widzet. Nie moge znalezc takich dodatkow jak "Heading News" czyli "Gorace newsy", bajerkow typu sondy itd. A np do Joomli jest masa dodatkow. Pligg zaintrygowal mnie przez to, bo zauwazylem, ze v10.pl jest fajnie pozycjonowane. Teraz do moich blogow sam dodaje wszedzie pressele, linki do katalogow itd. Widac, ze Pligg się sprawdza, v10.pl to stosunkowo mlody serwis, a jest bardzo popularny na G i wsrod milosnikow motoryzacji. Tresc jest taka sobie - tlumaczenia z wiekszych zagranicznych stron jak autoblog.com, czyli nic wyjatkowego.

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joomla jak sobie skombinujesz odpowiednią wtyczkę ;]

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam, że Joomla jest zbyt dziurawa, można dostać nerwicy mając kilkadziesiąt serwisów postawionych na Joomli. Żaden CMS nie jest idealny ale WP będzie chyba najlepszy, przynajmniej ja nie znam lepszych i elastyczniejszych rozwiązań.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy pozycjonerów nie rozumiem - dużo mam zleceń pod SEO, bo w tym lubię "sie paprac" i zawsze jak idzie jakąś spamiarke napisać czy coś, to pytanie poczatkowe brzmi: czy to może być jako wtyczka do WP.

Po co pchac się w niepotrzebne obciązanie serwera, jeśli mozna zrobić produkt od zera, o docelowych możliwościach, a nie wrzucać kilka MB plików WP, instalować to żeby chodziło, aktualizować i martwić się, ze może każdego dnia wyjść luka, która spowoduje masową, mymuszoną poprawkę w obwie przed utrata danych 200 stron?

Rezygnujcie z WP, Joomli - wybierajcie rozwiązania autorskie, lub chociaż "ledsze".

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnujcie z WP, Joomli - wybierajcie rozwiązania autorskie, lub chociaż "ledsze".
Jesli chodzi o powazny projekt i duzo kasy - zgadzam sie.

Na "malej" strone polecam WP - jest lepsze niz 50%+ autorskich i drogich rozwiazan pod wzgledem SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nie mogę się do joomli przekonać. Wordpress wydaje mi się taki czysty i prosty a joomla to taka krowa. Poza tym jak zobaczyłem system szablonów to powiedziałem dosyć.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy pozycjonerów nie rozumiem

Ja tam nigdy phppowców nie rozumiem ;-)

Po co mam coś zamawiać jak już jest gotowe, wystarcza 2 kliki fantastico stawia mi co chcę. To że umiecie pisać i się babrać w kodzie, nie znaczy że każdy taki jest ;-)

A do ściągania Rssów mozna postawić jeszcze np. Drigga, lub zwykłego drupala z wtyką.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności