Skocz do zawartości

Miarka się przebrała - stat24.pl


advokat

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy to jest (wystarczający) powód dla którego trzeba płacić za komercyjne staty lub co gorsza darmowe z popupami jak GA jest za darmo?

Dla mnie jest wystarczający powód. Jak pozycjonuje jakąkolwiek stronę wolę nie mieć nic wspólnego z narzędziami od G.

Dodaj Stronę za nim zrobi to Twoja konkurencja. Jeśli to za mało dodaj także do spisu stron.

Wiesz już gdzie jedziesz na wakacje 2010? Jeśli nie to zobacz Atrakcje turystyczne w Pieninach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już dawno zrezygnowałem z zewnętrznych narzędzi. Polecam AlienStat pewnie nie znajdziesz tam analizy fraz LT ale jeśli nie potrzebujesz takich seo statystyk to pewnie będziesz zadowolony.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to jest (wystarczający) powód dla którego trzeba płacić za komercyjne staty lub co gorsza darmowe z popupami jak GA jest za darmo?

ale ja jestem jak najbardziej ZA tym żeby inni używali GA , kiedyś mówiłem inaczej ale zrozumiałem w jakim byłem błędzie , mam nadzieje ze jak najwięcej osób będzie używało GA , dzięki temu nie muszę szukać po omacku fraz do szerokiego pozycjonowania

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skryptów już nie mam z oczywistych względów, ale konto mi się ostało, i właśnie mailem przyszło mi takie coś,

wygląda mi to na stylowe przyznanie się do błędu.

Szanowni Panstwo,

Informujemy, ze rozpoczynamy kolejny etap prac zwiazany z wdrozeniem Programu Partnerskiego. Jego celem jest oferowanie uzytkownikom stat24 szerszej gamy uslug oraz profitów finansowych.

Dotychczasowy regulamin stat24 nie zakladal podzialu zysków z reklam miedzy stat24 a uzytkowników systemu, zatem zostaly wprowadzone stosowne korekty.

Pelen regulamin dostepny jest pod adresem: https://stat24.com/pl/statystyki/regulamin_...ystyk_darmowych.

Nastepnym krokiem bedzie udostepnienie panelu, w którym uzytkownicy beda mogli sprawdzic wynagrodzenie, jakie uzyskali za dotychczas wyemitowane na ich witrynach reklamy. Ostatnim etapem bedzie wlaczenie systemu wyplat wynagrodzen w postaci gotówki lub nagród.

Pozdrawiamy,

Zespól stat24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pop-upów wyświetlanych przez system statystyk stat24.pl była poruszana na PiO w kilku tematach. Dzisiaj wysłane zostały maile z taką oto treścią:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że rozpoczynamy kolejny etap prac związany z wdrożeniem Programu Partnerskiego. Jego celem jest oferowanie użytkownikom stat24 szerszej gamy usług oraz profitów finansowych.

Dotychczasowy regulamin stat24 nie zakładał podziału zysków z reklam między stat24 a użytkowników systemu, zatem zostały wprowadzone stosowne korekty.

Pełen regulamin dostępny jest pod adresem: https://stat24.com/pl/statystyki/regulamin_...ystyk_darmowych.

Następnym krokiem będzie udostępnienie panelu, w którym użytkownicy będą mogli sprawdzić wynagrodzenie, jakie uzyskali za dotychczas wyemitowane na ich witrynach reklamy. Ostatnim etapem będzie włączenie systemu wypłat wynagrodzeń w postaci gotówki lub nagród.

Pozdrawiamy,

Zespół stat24

Zwróćcie uwagę na pogrubiony fragment. Jeśli dobrze to interpretuję, oznacza to, że za wyświetlone reklamy przed zmianą regulaminu, wydawcy nie zobaczą ani jednego grosza. Czyli stat24 Sp. z o.o. wszystkich równo wydymało :wow: Jakoś dokładnie tego się spodziewałem.

Edycja: spóźniłem się troszeczkę, ale zostawię treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie GA, to Keyword External Tool przestanie pokazywać dane i Xann będzie miał więcej roboty :wow:

Przecież informacje z GA nie są Googlowi potrzebne do Keyword External Tool. Wszystkie informacje o ilości wejść, które Google podaje Keyword External Tool Google bierze ze swojej wyszukiwarki i ruchu generowanego przez użytkowników a nie ze statystyk GA.

Xann, pomyślałeś chociaż przez chwilkę po co Google miałby pobierać z Twojego Analyticsa dane, które i tak może pobrać z ruchu userów w swojej wyszukiwarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności