Skocz do zawartości

Pytanie o dpolaanie przez konkurencję


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

znowu będę męczył - wydaje mi się, że jestem lekko dopalany ale nie wiem przez kogo z swli nie korzystam bo strona jest za młoda (ok 3 miesiące pozycjonowania). Badając linki stwierdzam jednak, ze ktoś mi "pomaga" delikatnie bo delikatnie ale jaki jest sens tego?

Dopalić mnie tak żebym spadł, czy można sie jakoś bronić przed taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romperstomper: mnie jakis szmaciarz zafiltrowal domene pr 2. Hostessy Warszawa ma pr 0 wiec nawet mniejsze ilosci pkt moga sie okazac szkodliwe

no to teraz już wiesz jak można pozbyć sie wszystkich z top wystarczy ich linkować nawet mała ilością PKT i dostaną filtra

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.Gotlink.pl ma funkcję antylinkowania, dzięki której po weryfikacji domeny (nie trzeba jej dodawać i aktywować w systemie SWL) możesz sprawdzić czy ktoś nie linkuje Twojej domeny. Jeżeli ktoś linku możesz złożyć raport i linki zostaną usunięte z systemu. Szkoda, że inne duże systemy nie wprowadziły takiej funkcjonalności u siebie.

AntyLinker

AntyLinker to narzędzie, które umożliwia sprawdzanie i zabezpieczenie Twoich serwisów w systemie GotLink.pl przed niepożądanym linkowaniem.

Pierwszą jego funkcją jest wyszukiwarka linków, prowadzących do Twoich domen dodanych przez innych użytkowników. Po wprowadzeniu nazwy domeny i kliknięciu "Sprawdź" system sprawdzi czy ktoś poza Tobą linkuje podaną domenę - w przypadku odnalezienia takich linków otrzymasz następujące informacje: nick, id linku, adres i anchor.

Raport z prośbą o usunięcie linków będziesz mógł przesłać do Administracji po wybraniu "Prześlij do AG" a po kliknięciu w nick usera, wysłać do niego bezpośrednią wiadomość.

Drugą funkcją AntyLinkera jest "Bezpieczna lista" do której dodając swoje domeny automatycznie zabezpieczysz je przed linkowaniem przez inne osoby.

Przed użyciem AntyLinker'a konieczna jest weryfikacja domen, które będziesz chciał sprawdzić lub zabezpieczyć. W tym celu należy wgrać plik systemowy do katalogów głównych domen (nie trzeba ich dodawać do systemu ani aktywować).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romperstomper: mnie jakis szmaciarz zafiltrowal domene pr 2. Hostessy Warszawa ma pr 0 wiec nawet mniejsze ilosci pkt moga sie okazac szkodliwe

no to teraz już wiesz jak można pozbyć sie wszystkich z top wystarczy ich linkować nawet mała ilością PKT i dostaną filtra

małą to może nie ale odpowiednią ilością tak.

relons: ale to tak zazwyczaj jest ze Ci ktorzy maja znaczna przewage i mocną pozycję w branzy, maja dobro klienta gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann to czemu odradzacie dopalanie młodych stron;P?

żeby nie wyszło na jaw ze możesz wy pozycjonowac je w 14 dni :D

Xann wisisz mi nową klawiaturę przy najbliższej okazji... :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann to czemu odradzacie dopalanie młodych stron;P?

żeby nie wyszło na jaw ze możesz wy pozycjonowac je w 14 dni :D

W kosmos?

Xann wisisz mi nową klawiaturę przy najbliższej okazji... :D

Kawa?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności