Skocz do zawartości

LiPa na Googlach... jak to poprawic?


MaRvEL

Rekomendowane odpowiedzi

Erbit wrzucilem prolog zobaczymy co robot z tym zrobi

Wiesz... zero3 slusznie zwrocil uwage.... prolog w Twoim wypadku niewiele pomoze. Jesli masz ramki (czego ja nie sprawdzilem) to przyczyna lezy w ramkach... Mialem dokladnie to samo. Wywal ramki a jesli koniecznie sa Tobie potrzebne to zadbaj o częsc NOFRAME - to chcial dokladniej zero3 powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawa wyglada tak, nie wiem kompletnie skad sie wzial ten krotki html, z ktorego wynika ze strona jest w ramce...ja go nie robilem, w sumie pierwszy raz go na oczy widze...jedyne co mam na serwerze to plik index.htm gdzie jest ten caly spam :) itp. oraz jeden plik graficzny.

MMP co do sprzedazy to prosze o kontakt na priv z oferta, porownam z innymi i wtedy ponegocjujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawa wyglada tak, nie wiem kompletnie skad sie wzial ten krotki html, z ktorego wynika ze strona jest w ramce...

Posluchaj... 4-07-2005 google zaindeksowalo to co widac w kopi. A widac tam tylko tyle:

<BODY><A HREF="https://chrisxx.prezentacje.jhost.pl/">click here</A></BODY>

Domniemam, ze to nawet nie ramka - poprostu wstawiles na serwer takie cóś, goglarka wpadli i zrobili swoje. Teraz muszisz "poczekać" na kolejne odwiedziny by zaindeksowała nowe 'cóś'. Możesz to przyspieszyc dodajac do ktalogów.

I niech przyszły prezydent ją kupi.. :) - powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności