Skocz do zawartości

SK czy może LinkiSEO?


bybek5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaczynam dopiero swoją przygodę z pozycjonowaniem. Zacząłem od katalogowania, ale czasochłonne jest ręczne dodawanie do katalogów. Myślałem nad jaką pomocą np. Sprytne Katalogowanie. Ale znalazłem serwis LinkiSEO.pl, który oferuje dodanie do ponad 2500 katalogów za 20zł. Czy więc opłaca się kupować SK jak chce dodać 2-3 stronki?

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim gdziekolwiek wydasz pieniadze na linki zastanow sie czy ten link zostanie zaindeksowany - jak google go nie zauwazy to na nic sie tobie nie przyda

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczynam dopiero swoją przygodę z pozycjonowaniem. Zacząłem od katalogowania, ale czasochłonne jest ręczne dodawanie do katalogów. Myślałem nad jaką pomocą np. Sprytne Katalogowanie. Ale znalazłem serwis LinkiSEO.pl, który oferuje dodanie do ponad 2500 katalogów za 20zł. Czy więc opłaca się kupować SK jak chce dodać 2-3 stronki?

Ja katalogowałem sam przez 3 miechy a teraz uzywam dodawarka.info i nie jest tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności