Skocz do zawartości

Tworzenie stron a darmowe szablony


webBartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zgłosił się do mnie klient z niskim budżetem, by zrobić mu wizytówkę firmy czy tam stronę firmową (kilka podstron). Aby zaoszczędzić znalazł sobie projekt na https://www.freecsstemplates.org/ i chce, żeby na nim oparł jego stronę.

Pytania:

1. Czy tak można?

2. Jeśli można, to czy mogę od siebie w stopkę wstawić link i informację np. "Witryna aktualizowana przez firmę XXXXXX" lub też "Treść osadzona przez firmę XXXXX"?

Oczywiście linki do autorów pozostaną.

Idąc dalej:

3. Czy mogę ewentualnie oferować 'ubogim' klientom takie rozwiązanie, które podał obecny klient? Czyli wykonanie strony (a właściwie osadzenie treści) korzystając z darmowych szablonów?

4. Czy można podpinać własne CMSy pod szablony i sprzedawać jako pełne strony firmowe?

Oczywiście klienci będą informowani o pochodzeniu szablonu.

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

PS: Szukałem takiego tematu jednak nie znalazłem. Jeśli był niedawno poruszany - przepraszam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by poczytać na jakiej licencji jest to co chcesz użyć i co sie z tym wiąże.

Te licencje są na licencji CC wiec w sumie nie widzę nic złego w tym aby zrobić stronę na takim szablonie i sprzedać taką stronę.

All of the free CSS templates provided on this website are licensed under a Creative Commons Attribution 2.5 License, so they are free to use for both commercial and noncommercial purposes provided you link back to FreeCSSTemplates.org. For more information about this license, please click on the button below.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności