Skocz do zawartości

PP - Uploading.com


Helid

Rekomendowane odpowiedzi

Warezy nie są wbrew pozorom takie dobre - bo dodając coś na b. dużym warezie gdzie co chwila ktoś coś dodaje - to taki post po 2-3godz. jest już na drugiej stronie. I na dobrą sprawę o ile będą jakieś pobrania to przez kilka godz. a potem już raczej sporadyczne.

Natomiast takie warezy gdzie jest mniejszy przyrost i wpisy są kilka(dziesiąt) dni na pierwszej stronie - to znowu po tych kilkudziesięciu dniach, jest z 50 wyświetleń tematu i może z 2-3 pobrania.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz :)

Załóżmy, że uploadujesz jakiś znany nowy tytuł(14 gb), w tym wypadku dzielisz to na ok. 70 części.

I jeśli będziesz jedną z pierwszych 3 osób, to ze 50 innych będzie to ściągać.

70 razy 50 = 3500, czyli 35 $(dla US), ale pamiętajmy, iż to dopiero pierwszy dzień i pierwszy warez :).

Często jest też tak, że ludzie kopiują twoje linki i sami wstawiają na swój.

-------------------------

Miałem całkowitą rację ;p

Dziś w zakładce "skąd" wskazuje moje linki na inne forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helid, urok uploading.com i twojego sposobu (Dzielenia na party) nie polega na zarabianiu groszy ze ściągnięć, lecz na zakupie przez użytkowników kont premium :P

To właśnie dzięki kontom można się zarobić ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po dwu dniowych intensywnych poszukiwaniach znalazłem sposób jak w pare minut zupladować na swoje konto pare GB danych! Oczywiście za darmo! Chętnie podziele się tym sposobem za liste stron na których warto dawać linki (TYLKO TAKIE NA KTÓRYCH FATYCZNIE SĄ POBRANIA i dział z xxx) bądź za zapis z mojego refa...

Chętnych zapraszam na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zawsze można założyć dobreprogramy2.pl :)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekret nie tkwi w forach lecz odświeżaniu tematów :).

Warto dodać, iż program płaci 50% wartości konta premium!

Od paru dni za sprzedane konta premium już niestety nie płacą, ale nie zmienia to faktu, że Uploading jest o wiele lepszy od takiego przereklowamnego hotfile - zwracam tutaj uwagę na istnienie w sieci i długość wypłacania. :) Z Uploadingu mam wypłaty zazwyczaj w 24h, max miałem w 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jeszcze w necie program, który potrafił wysłać post na ok. 50 najpopularniejszych for warezowych na świecie :)

Próbował ktoś z was? ;) Raczej mnie nie kręci taka forma zarobku, ale z chęcią bym popatrzył na wyniki.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam. Uzbieralem po ok. 3mc to $30 - legalny traffic i legalne pliki. Jak zazadalem zaplaty to po kilku dniach od zadania usuneli mi konto...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności