Skocz do zawartości

AIP - Inkubatory przedsiebiorczosci a Programy Partnerskie


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sa na forum osoby, ktore dzialaja w AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiebiorczosci) i rozliczaja sie za ich pomoca z programow partneerskich, a w szczegolnosci z Google? Moj dyrektor powiedzial mi, ze musi w przelewie byc info o nr faktury, a wiadomo, ze Google takiej informacji w przelewie nie zamiesci. Musze wiec napisac do ksiegowej, ale moze juz ktos sie rozlicza w ten sposob to szybciej to zalatwie ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspolnego z rozliczaniem sie z podatkami, tylko z przyjmowaniem wyplat na AIP.

Napisalem tez tutaj, bo wiecej osob tu zaglada niz do dzialu od AS, poza tym to nie jest wylacznie zwiazane z AS :D

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcem roku dostaniesz od Google dokument (jakiś tam pit) i przekazujesz go księgowemu z aip, a on juz robi reszte.

Jak nie masz pojecia to nie pisz glupot.

@xavi1984

Chodzi o to, ze mi powiedziano, ze w tytule wplaty musi byc numer faktury jaki im wystawiam, a wiadomo, ze Google zadnego specjalnego przelewu mi robic nie bedzie ;) U nich w tytule sa jakies numerki indetyfikujace konto.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Dyrektorzy są OK ! :)

u nas tez sie to załatwia od reki nie ma problemu. Co do tytułu wpłat - to jak zatytułuje klient przelew to nic, u mnie też są takie kwiatki ze wpisują co chcą ;) więc to nie jest argument :)

jak coś pisz na priv :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności