Skocz do zawartości

Prima Aprilis


Hibron

Rekomendowane odpowiedzi

bombarduje (DoS) wlasnie strony

Conficker, podobno sporo witryn ma przez to problemy.

ktos wie cos wiecej na ten temat? bo googluje wlasnie i skoro ten virus dziala tylko na windowsie a ja mam mandrive to nie powinno mnie to dotyczyc, nie?

edit: ps, choc z drugiej strony wrzucalem pliki przez total commandera przez wine..... hmmm

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja musze przyznac sie ze dalem sie nabrac na informacje o zamknieciu jednego branzowego, cholernie popularnego serwisu, kupilem domene, zaczalem zgrywac swoj projekt, mialem zarwac kilka nocek, po czym okazalo sie ze przeciez prima aprilis, 36zl na domenie w plecy :blink:

Blog Technologii WWW: DailyWeb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wie cos wiecej na ten temat? bo googluje wlasnie i skoro ten virus dziala tylko na windowsie a ja mam mandrive to nie powinno mnie to dotyczyc, nie?

edit: ps, choc z drugiej strony wrzucalem pliki przez total commandera przez wine..... hmmm

Ponieważ pandha ma zawaloną skrzynkę, to wrzucam tutaj- nie bijcie za OT ;)

Jeśli chodzi o confickera, to dokłady opis był wczoraj, albo przedwczoraj na webhosting.pl. W skrócie chodzi o to, że jak u kogoś na windowsie jest ten robak, to generuje on sobie tam listę domen na których mogą być jego aktualizacje- i wszystkie domeny z tej listy odpytuje. Teraz wystarczy wziąć pod uwagę te parę/paręnaście milionów kompów które toto dziadostwo mają i masz odpowiedź, dlaczego masz DoS'a ;)

e: brakujący tag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał żart który słyszałem rano że maskotą Euro 2012 będzie Czesio z "Włatców Móch"

Mi się mniej spodobał bo zostałem wyrwany ze snu wiadomością 'Czesio będzie maskotką na Euro 2012', co zaskutkowało takie zawieszenie mnie jakby w środku nocy ktoś zapytał 'Gdzie są kluczyki od czołgu' ;) ale pomysł przedni- jestem za taką maskotką ;)

pandha- przyjrzyj się logom serwera, szukaj zapytań, które się ostatnio pojawiły w dużej ilości- jeśli to dedyk to możesz spróbować po prostu wyciąć takie zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności