Skocz do zawartości

SyropLive


Syrop

Rekomendowane odpowiedzi

linkowaniem serwisów linkujących zajmujesz się ty, także specjalnie do tego celu stworzone skrypty już działające, niczego dodatkowo nie musisz instalować. Czym lepiej podlinkowane zaplecze tym lepiej dla wpisów w preclach do których ono linkuje dlatego własne podlinkowanie zaplecza linkującego wpisy w preclach jest wskazane. Być może nie długo do zaplecza będą prowadziły linki z jeszcze innego źródła, jednak na razie więcej nie napiszę chyba, że właściciel coś więcej powie na ten temat.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uwagi:

- szablon nie pobiera tytułu strony w H1 - zostaje nazwa szablonu, więc zmieniłem ręcznie póki co.

- linki własne powinny być dodawane przez panel - taka kontrola nad linkami byłaby dużym plusem systemu. A tak za każdym razem muszę edytować szablon i za jakiś się w tym pogubię

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niestety szablony trzeba edytować ręcznie ale ma to swój plus, automat zawsze będzie w jakiś sposób szablonowy a robiąc to ręcznie zawsze wprowadzaj jakąś unikalność. Szablonów na razie jest ile jest ale będzie więcej z tego co wiem.

aha tak na marginesie. Nie mam nic wspólnego z systemem prócz tego, że go używam i byłem beta testerem więc wypowiedzi opieram o moje subiektywne odczucia. Aby ktoś nie pomyślał, że to kolejna kryptoreklama :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi:

- szablon nie pobiera tytułu strony w H1 - zostaje nazwa szablonu, więc zmieniłem ręcznie póki co.

Pobiera. Wpisuje się go w pliku settings.php (w miejscu nazwy szablonu).

dostosowanie szablonu

- linki własne powinny być dodawane przez panel - taka kontrola nad linkami byłaby dużym plusem systemu. A tak za każdym razem muszę edytować szablon i za jakiś się w tym pogubię

Z pewnych względów zrezygnowaliśmy z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://syroplive.com/Regulamin.html

404 :|

https://syroplive.com/content/Generator.html

Po zakończeniu generowania nowe artykuły są dostępne w zakładce publikacje, gdzie możemy poddać je dalszym operacją (przydzielanie linków, export do systemu itd). Do każdego artykuły zostały przypisane domyślne tagi definiowane na poziomie projektu głównego.

PS: trochę czasu już minęło a niestety żadne hasło do odpalenia dema nie doszło na maila :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie system nie zajedzie zbyt daleko na tak skonstruowanym cenniku. Pakiet SEO to jakaś paranoja, użytkownik płaci tym więcej im więcej domen chce przekazać systemowi.... Zresztą podobnie z innymi pakietami. Uzasadnione są wg mnie tylko opłaty za pakiety WRITER, bo tam z tego co zrozumiałem użytkownik tylko korzysta z zasobów systemu.

Wprowadzanie własnych domen powinno być bardziej premiowane!!!

...natomiast nazwa - SyropLive - bardzo fajna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzanie własnych domen powinno być bardziej premiowane!!!

W obydwu przecież dajesz publikacje i własne linki. Z tego co zauważyłem SEO jest sporo tańsze od WRITER, wiec jakaś premia jest.

Na własnych hostach możesz mieć linki na głównej - w zasadzie tylko Twoje. Czy to nie jest premia?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luq:

Wszyscy wiemy, że dziś koszty domen są śmiesznie niskie, tym bardziej, że można postawić 5 serwisów w domenie. User przekazuje tylko miejsce na serwisy, tak główne jak i pomocnicze a SyropLive wypełnia te miejsca treścią.

Poza tym, jak wspomniał Yeden, masz miejsca na własne linki na głównej i podstronach z tagami - czyli najzwyczajniej tworzysz sobie dobre, tematyczne zaplecze.

Za włączane domeny user SEO otrzymuje możliwość publikowania treści i linków. Ich ilość rośnie wraz z czasem aktywności włączonych serwisów, i tak np. po 5 miesiącach, za 20 serwisów user z pakietu SEO20 ma do dyspozycji 1900 publikacji a w 12-tym miesiącu 2400. Dodatkowo nie ma ograniczenia co do ilości serwisów pomocniczych (tu też dajemy tylko miejsce), które linkują własne publikacje i za które dostajemy dodatkowe linki na serwisach pomocniczych innych userów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zmienić niczego w Ustawieniach Serwisu. Jak wpisuję coś innego w tytuł albo tekst na stronę główną i daję zapisz to dostaje Missing value w odpowiedzi tylko.

Bardzo proszę o zgłaszanie tego typu spraw za pomocą mechanizmu SyMes, wysyłając informację dla użytkownika Syrop, lub jeżeli korespondent nie jest jeszcze pełnym użytkownikiem za pomocą formularza kontaktowego

Pozwoli to na lepszą informacje zwrotną i nie zaśmiecanie technicznymi drobiazgami tego forum.

Syrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link jest nieprawidłowy i został omyłkowo podany w formularzu rejestracyjnym wersji demo.

Poprawny link do regulaminu.

Elpav: przyjęliśmy, że na stronach głównych User nie będzie pisał tak długich tekstów ;) - możesz już edytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik jak mniemam, jak i sam system był pisany pod osoby zajmujące się pozycjonowaniem zawodowo a dla nich wydatek tych paru złotych w zależności od aktualnych potrzeb to żaden koszt. Myślę, że to dobre posunięcie, bo ogranicza dostęp małolatom i frustratom, co żerują na podpierdalaniu i szkodzie innym. Dla mnie to bardzo wielki plus.

Dodatkowy plusik jest taki, że wiedza tych ludzi jest na poziomie i wiedzą oni, że dodawanie stron tylko aby dodać nic nie da i trzeba je odpowiednio podlinkować. W systemach darmowych niestety jest to jeden z poważniejszych problemów, że ludzie albo o tym nie wiedzą, albo to marginalizują bo sprzedają pkt tylko i robią to po najmniejszej linii oporu. Nie przeczę że może się trafić ktoś kto dopiero zaczyna i stać go będzie na opłaty ale zauważy on dość szybko że aby był efekt musi być podlinkowanie zaplecza. Osoby korzystające z opcji bez własnego zaplecza nie mają tego problemu. Widzę jak moc systemu wzrasta i mam nadzieję że będzie w dalszym ciągu rosła wraz z czasem.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za włączane domeny user SEO otrzymuje możliwość publikowania treści i linków. Ich ilość rośnie wraz z czasem aktywności włączonych serwisów, i tak np. po 5 miesiącach, za 20 serwisów user z pakietu SEO20 ma do dyspozycji 1900 publikacji a w 12-tym miesiącu 2400.

Odniose sie do pakietu SEO20 bo wyglada najsensowniej na poczatek.

Za 12*49= 588 zl (w pierwszym roku) moge miec 2 400 artykulow hmm... oczywiscie trzeba jescze dodac koszt domen,

niech to beda najtansze regionalne z 4 subdomenami to w pierwszym roku zaden koszt 20 zl...

Jesli dobrze przeczytalem opis tego pakietu to chyba seodopalacz oferuje to samo tylko za free... - jesli sie myle niech

mnie ktos poprawi.

Przydalby sie jakies statystyki, ile jest serwisow w sysytemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności