Skocz do zawartości

SyropLive


Syrop

Rekomendowane odpowiedzi

1. Właściciel nie musi znać się na pozycjonowaniu, programowaniu, bezpieczeństwie i tuzin innych rzeczy bo może wynająć, zatrudnić, zmusić do tego odpowiednich ludzi

2. Właściciel to tylko właściciel i tyle ale jest on jawny i nie ma powodów do ukrywania się

3. Nad systemem nie pracowała jedna osoba, lecz jak mówił przedmówca kilka osób w różnej formie od programowania, poprzez doradztwo na tematy związane z pozycjonowaniem po zwykłych testerów kończąc.

4. System nie jest okazjonalnie powstałym tworem napisanym przez grupę studentów na zasadzie ciekawe co z tego wyjdzie ale dokładnie przemyślanym projektem pisanym przez kogoś kto ma juz w programowaniu doświadczenie.

Może niektórzy tego nie dostrzegają ale jest to dość rozbudowany i dość zaawansowany projekt, tworzony przez grono ludzi. Specjalista seo jak tu ktoś sugerował, że tylko taki może stworzyć dobry system niestety nie jest w stanie tego zrobić jako że musiałby zostać również specjalistą od programowania, marketingu, zabezpieczeń, wydajności i tuzina innych rzeczy. Według powiedzenia jak ktoś jest od wszystkiego to tak naprawdę jest od niczego.

Jak mówiłem jest to system zaawansowany i dość rozbudowany, którego twórcami w różnym stopniu było kilka osób znających się w wybranej tylko dziedzinie.

Ktoś kto podejrzewa, że stworzyła to jedna tylko osoba nie mająca o niczym pojęcia sama ma niewielkie pojęcie o takich przedsięwzięciach ;]

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://www.syroplive.com/content/Regulamin.html

Tu masz kto jest właścicielem ale fakt że mogło by się to znaleźć także w dziale kontakt gdzie jest tylko formularz zgłoszeniowy jak wspomniałeś. Kontakt jak kontakt co za różnica czy email czy na gg czy na telefon. jeżeli ktoś lubi pogadać zawsze może napisac o prolemie z prośba o telefon. nr można tez pewnie znaleźć do wymienionych firm firm w inny sposób. Dla chcącego nic trudnego.

Dla leniwych. znalezione w google w przeciągu 20 sekund

WW Studio

Rejtana 14/32, 76-200 Słupsk

telefon:

(59) 843 93 27

e-mail:

office@wwstudio.eu.org

lub

afr omega

Barbara Burzyńska - właściciel

tel./fax 059 841 23 77

kom. 608 203 313

e-mail: omega@afr.pl

Marek Burzyński - właściciel

tel.059 84 22 092

kom. 606 235 375

e-mail: omega@afr.pl

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głównie za testy systemu, pisałem już o tym. doradzałem też trochę jeżeli chodzi o tematy seo. Nie mam udziałów w tym projekcie więc nie mam powodów aby nie być obiektywnym.

telefony dodałem więc każdy może sobie zadzwonić, wszystko znalezione w necie. Nie wiem czemu marek tego nie podał ale nie sądzę że chciał ukryć coś co jest jawne, bo jak pisałem znależienie tego to 20 sek szukania w necie wraz ze skopiowaniem i wklejeniem na forum

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek zamieść to na stronie w dziale kontakt. Fakt faktem, że przy komercyjnym projekcie taki kontakt jak telefon to podstawa.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacha, jeżeli ktoś zaopatruje się co miesiąc u Ciebie w pkt w którymś z swl'i i w pewnym momencie rezygnuje, to zostawiasz mu te punkty? Podobnie jest tu.

Aczkolwiek wiem, że w życiu różnie bywa i istnieje tu pole do negocjacji. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Dodam, że konto wraz z zasobami można będzie oczywiście sprzedać lub wynająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacha, jeżeli ktoś zaopatruje się co miesiąc u Ciebie w pkt w którymś z swl'i i w pewnym momencie rezygnuje, to zostawiasz mu te punkty? Podobnie jest tu.

Zgadza się, ale może rezygnować bo gdzie indziej taniej kupi czy z innych powodów.

Zawsze jednak zostaje mu konto tyle ze bez punktów. Wystarczy ze dokupi za jakiś czas i ma to samo, a tu??

Druga sprawa jest tak ze dziś chcecie powiedzmy 200 zł na mc a za rok może to być 300, 400 czy jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale może rezygnować bo gdzie indziej taniej kupi...

Sugerujesz, że nie pojawi się nigdy produkt konkurencyjny? Miło jest czytać takie rzeczy :D

Zawsze jednak zostaje mu konto tyle ze bez punktów. Wystarczy ze dokupi za jakiś czas i ma to samo, a tu??

Tak jak już wspomniałem - jest pole do negocjacji. Może opcja "zamrożenie konta" rozwiązała by sprawę?

Druga sprawa jest tak ze dziś chcecie powiedzmy 200 zł na mc a za rok może to być 300, 400 czy jeszcze więcej.

Chcieć nie znaczy od razu mieć. To przecież rządzą reguły wolnego rynku i dobrych obyczajów. Jak w każdym innym biznesie.

Planujemy raczej tendencję spadkową jeżeli chodzi o ceny a stali klienci zawsze będą mogli liczyć na ciekawe bonusy.

Pozdrawiam

Marek Burzyński

marek zamieść to na stronie w dziale kontakt. Fakt faktem, że przy komercyjnym projekcie taki kontakt jak telefon to podstawa.

W rzeczy samej - kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, serwisy pomocnicze są niezwykle istotne. Przybliżę więc zasadę ich działania.

Serwisy te instaluje się identycznie jak precle główne (wgrywamy pliki na serwer, nadajemy prawa zapisu dla katalogu cache i wypełniamy odpowiednie pola w panelu). Wyświetlać one będą fragmenty testów z publikacji (z precli głównych) i odnośniki do nich (publikacji) w takiej formie:

Tytuł

Fragment publikacji - kilka pierwszych zdań

tag1 tag2 tag3 tag4 tag5

Tytuł jest linkien do publikacji.

Warto opisać też zachowanie tego Tytułu. Wiadomo, że Publikacja składa się z tytułu, treści, tagów i linków wychodzących, których może być max. 3. Linki wychodzące pojawiają się na publikacjach w tempie określonym w panelu (na etapie konfiguracji linków). Na początku więc, publikacja może nie mieć żadnego linka wychodzącego. W tym przypadku Tytuł w serwisie pomocniczym będzie identyczny z tytułem publikacji. Po jakimś czasie na publikacji pojawi się pierwszy link (np. o anchorze "zielony"). W tym momencie na serwisie pomocniczym Tytuł zmieni treść na "zielony". Gdy na publikację trafią pozostałe linki (np. "czerwony" i "niebieski"), to Tytuł w serwisie pomocniczym będzie losowo jednym z "zielony", "czerwony", "niebieski". Cache po stronie serwisu spowoduje, że rotacja następować będzie nie co odświeżenie ale raz na dzień.

Serwis pomocniczy linkuje publikacje wszystkich użytkowników + na każdej podstronie kilka publikacji Właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jest tak ze dziś chcecie powiedzmy 200 zł na mc a za rok może to być 300, 400 czy jeszcze więcej.

Czacha, przecież zarówno jedna jak i druga strona chcą robić biznes mając z niego korzyści, a nie dymać się wzajemnie. Jeśli stawki tak wzrosną to ludzie zrezygnują inwestując pieniądze w inne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności