Skocz do zawartości

SyropLive


Syrop

Rekomendowane odpowiedzi

Demo vs pełna wersja

W pełnej wersji proces exportu publikacji na precle, przydziału linków do publikacji i linków na serwisy pomocnicze jest całkowicie automatyczny i wykonywany raz na dobę.

Natomiast w wersji demo są to czynności, które należy wykonać ręcznie. Na serwisach demo (włączonych przez administratora) nie ma cache'u. Umożliwia to bieżącą obserwację swoich poczynań.

- wysyłanie publikacji na hosty - "export do systemu" (zakładka "publikacje")

- wysłanie linków na publikacje - "przydziel linki" (zakładka "linki")

- przydzielenie linków do serwisów pomocniczych - "przydziel linki pomocnicze" (zakładka "linki)

W żadnej z wersji nie ma dostępnej pełnej listy serwisów pomocniczych. Aby przybliżyć zasadę ich działania zamieszczam tu listę kilku włączonych przez administrację do wersji demo:

https://www.chili.demosyrop.com/

https://www.cynamon.demosyrop.com/

https://www.kminek.demosyrop.com/

https://www.kolendra.demosyrop.com/

https://www.majeranek.demosyrop.com/

https://www.oregano.demosyrop.com/

https://www.pieprz.demosyrop.com/

https://www.szalwia.demosyrop.com/

https://www.ziele.demosyrop.com/

https://www.wanilia.demosyrop.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niedługo system będzie miał kolejna niespodziankę jak mnie poinformował właściciel, może on wkrótce coś więcej na ten temat napisze ale myślę, że to narzędzie będzie dość znaczące w syropie i dość mocno podniesie jakość systemu no ale zobaczymy ;) Ja się na razie z informacją nie wychylam za mocno bo jak coś nie wyjdzie z aplikacją narzędzia w systemie to mnie zjecie wraz z właścicielem hehe. Informuję tylko, że coś takiego jest w planach.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. System nie jest okazjonalnie powstałym tworem napisanym przez grupę studentów na zasadzie ciekawe co z tego wyjdzie ale dokładnie przemyślanym projektem pisanym przez kogoś kto ma juz w programowaniu doświadczenie.

Niestety, ale nie widać tu speców od marketingu. Gdzie program partnerski i czy w ogóle w założeniach projektu, macie zamiar coś takiego wdrożyć ?

Kolejna sprawa :

https://syroplive.com/subsection/cennik.html

Kiedy będę mógł się dowiedzieć ile za co zapłacę. Ja takie informacje chcę mieć na tacy ! Nie lubię też szukać cenników. Dla mnie słowo z aktywnym linkiem cennik powinno być na stronie głównej.

Póki co z dużym dystansem podchodzę do takich wynalazków. Skąd też mam mieć pewność, że precle nie staną się typowymi śmietnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marketingu i speców z tej dziedziny to jaką Ty w ogóle masz pozycję żeby takie wnioski wysnuwać i publicznie zabierać w tym temacie głos na forum? Czy uważasz, że każdy produkt musi być promowany za pomocą programów partnerskich? Czy widzisz co się dzieje z produktami z tej branży, gdzie funkcjonowanie programu partnerskiego sprowadza się do zachwalania produktów i wciągania tym samym sposób kolejnych użytkowników?

Cennik dla waćpana.

PS. Zgodzę się, że odnośnik do cennika powinien być na stronie głównej. A skąd pewność, że serwisy nie staną się śmietnikami? Brak pewności, jednak kto chce płacić za uczestniczenie w jednym dużym śmietnisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd też mam mieć pewność, że precle nie staną się typowymi śmietnikami.

Narzędzie głównie z tego powodu jest płatne, aby uniknąć takiej sytuacji.

Przecież to Użytkownicy będą tworzyć treść. Jeżeli ktoś płaci to znaczy, że chce korzystać, dba o wartość własnych artykułów i serwisów. Jest przy tym pewny, że umieszcza publikacje na hostach innych Użytkowników, którzy tak jak On, też dbają o nie.

Póki co z dużym dystansem podchodzę do takich wynalazków.

Bardzo słusznie. Gdybyś jednak najpierw przetestował w choćby minimalnym stopniu działanie narzędzia (do czego gorąco zachęcam), na pewno miałbyś bardziej wyrobiona opinię.

Pozdrawiam

Marek Burzyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marketingu i speców z tej dziedziny to jaką Ty w ogóle masz pozycję żeby takie wnioski wysnuwać i publicznie zabierać w tym temacie głos na forum?

Od tego jest forum, aby publicznie zawierać głos, a pozycja nie ma nic do tego. Już parę lat promuję różne produkty i usługi w internecie i w tych tematach jestem obeznany.

Czy uważasz, że każdy produkt musi być promowany za pomocą programów partnerskich?

Nie musi, ale to jest dobra metoda na promocję produktu. Właściciel SyropLive może w ten sposób pozyskiwać nowych klientów, a im więcej ich będzie, tym skuteczność SyropLive powinna być większą (teoretycznie), ponieważ zostanie uruchomiona większa liczba precli i artykułów. Zaletą PP jest to, że twórca SyropLive może wybrać dowolną formę wynagradzania uczestników Programu Partnerskiego. W tym przypadku, najlepszą metodą będzie PPA, z którego dochód może zasilać konto partnera-klienta.

Cennik dla waćpana.

Dziękuję, ale nie zrozum mnie źle. Z definicji wynika, że internauta = "leniwy użytkownik internetu", dlatego zawarłem taką a nie inną wypowiedź. Jeśli potrzebujesz przykładów, to polecam prześledzić zmiany jakie następują na witrynie Microsoft.

Nie przeczę, że SyropLive jest zły, ale na chwilę obecną strona produktu, nie bardzo zachęca do korzystania. Przydał by się tu wkład speca od marketingu i wizualizacji stron. Przykładowo bestsellery nie tworzy się na podstawie treści, lecz skutecznego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo bestsellery nie tworzy się na podstawie treści, lecz skutecznego tytułu.

Masz rację, lecz nie takie są nasze założenia. Nie chodzi o wypromowanie produktu bezwartościowego ale za to profesjonalnie opakowanego.

SyropLive ma być narzędziem skutecznym.

Jednocześnie wiem, ze strona firmowa wymaga poprawek. Czekam na sugestie i informacje co jest niezrozumiałe i co należałoby poprawić. Może chodzi tylko o to, że trzeba dużo przeczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek mam jeszcze propozycję, którą możesz rozważyć.

Skoro jesteś bardzo przekonany, że produkt jest skuteczny, to dla każdego nowego klienta można zrobić 3-miesięczną promocję (powiedzmy w okresie jej trwania klient płaci 50% ceny). Jeśli klient zauważy, że Twój produkt naprawdę jest skuteczny i ma on z tego tytułu jakieś korzyści, to w 98% będzie chciał zapłacić wyższą cenę, po okresie promocyjnym.

98% napisałem celowo, gdyż na podstawie analiz i obserwacji wynika, że 2% klientów, nawet przy bardzo dobrym produkcie, nie uda się zadowolić.

To jest tylko moja sugestia, która ładnie i zachęcająco będzie wyglądać na blogach SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi, ale to jest dobra metoda na promocję produktu. Właściciel SyropLive może w ten sposób pozyskiwać nowych klientów, a im więcej ich będzie, tym skuteczność SyropLive powinna być większą (teoretycznie), ponieważ zostanie uruchomiona większa liczba precli i artykułów. Zaletą PP jest to, że twórca SyropLive może wybrać dowolną formę wynagradzania uczestników Programu Partnerskiego. W tym przypadku, najlepszą metodą będzie PPA, z którego dochód może zasilać konto partnera-klienta.

Nie wiem jaki program partnerski masz na myśli ? Jedyny który by się sprawdził to sprzedaż opcji Syropa, od którego partner miałby jakiś procent zysku w gotówce. Jakiekolwiek powielanie treści w postaci gotowych stron reklamowych jak w escpartners czy też płatności za kliki i inne formy partnerstwa internetowego nie sprawdzą się tutaj.

ziękuję, ale nie zrozum mnie źle. Z definicji wynika, że internauta = "leniwy użytkownik internetu", dlatego zawarłem taką a nie inną wypowiedź. Jeśli potrzebujesz przykładów, to polecam prześledzić zmiany jakie następują na witrynie Microsoft.

To nie jest system dla pokemonów. Jeżeli ktoś sądzi że płacąc za opcję w systemie dostanie narzędzie, które same za niego wypozycjonuje stronę się grubo przejedzie. To jest narzędzie dla pozycjonera, który ma wiedzę i doświadczenie o pozycjonowaniu stron. System tylko ułatwia w stworzeniu wartościowego tematycznego zaplecza, które się dobrze indeksuje i jest dobrze podlinkowane. Daje możliwość linkowania tylko na własnym zapleczu lub wykorzystując także tak stworzone strony zapleczowe innych osób. System dba o prawidłowy przydział linków i artykułów jak i prawidłowe działanie precli i zaplecza linkującego do nich oraz innych elementów poprawiających skuteczność linkowania.

To nie jest system ani dla leniwych ani dla tych którym się wmawia, że są w stanie wypozycjonować takie frazy jak kasyna czy sex sami za kilka złotych w łatwy i prosty sposób bez odpowiedniej ku temu wiedzy i doświadczenia. Jak mówię, ktoś kto oczekuje że narzędzie zrobi za niego całą pracę to niech lepiej da sobie spokój. Jednak Ci co chcą mieć dostęp do dobrego i tematycznego dobrze podlinkowanego i szybko indeksującego się zaplecza na którym zamieszczą swoje linki, lub chcą takie zaplecze w prosty i szybki sposób stworzyć to system jest dla nich.

Aby precle nie stały się śmietniskiem powinni dbać sami dodający jak i admini systemu. Ktoś kto wykupuje jakąś opcję w systemie po to by spamować precle wpisami które i tak szybko zostaną usunięte przez adminów Syropa wywali tylko pieniądze w błoto i nie osiągnie nic w ten sposób.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest system dla pokemonów. Jeżeli ktoś sądzi że płacąc za opcję w systemie dostanie narzędzie, które same za niego wypozycjonuje stronę się grubo przejedzie. To jest narzędzie dla pozycjonera, który ma wiedzę i doświadczenie o pozycjonowaniu stron. [...]

Czyżby ? Na stronie napisano :

Maciej — Właściciel sklepu z rurami pcv

prowadzący sklep internetowy o wąskiej specjalizacji, którego sklep, klienci znajdują przez rożnego typu frazy wpisywane w wyszukiwarki. Maciej posiada tylko jedną domenę i nie ma możliwości ani wiedzy na oddelegowanie na potrzeby promocji większej ich ilości.

Źródło: https://www.syroplive.com/content/Pomoc-w-d...ze-pakietu.html

mmarek na pewno przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Potrzeby

Maciek

chce w możliwie jak najłatwiejszy sposób pozyskać nowych klientów angażując w to własny czas. Bardzo chętnie opisze własną działalność/produkty/technologie na wszystkie możliwe sposoby aby móc w sposób wszechstronny zainteresować potencjalnego odbiorcę.

4 Decyzje i wybór pakietu

Maciek

wybiera pakiet WRITER gdzie będzie mógł opisać swoją ofertę lub technologię na wszystkie możliwe sposoby i opublikować je w serwisach udostępnionych przez innych użytkowników.

Czy tu gdzieś pisze, że system wypozycjonuje sam za niego stronę ? Proszę czytaj wszystko ze zrozumieniem i nie wyrywaj słów z kontekstu.

Jak dla mnie to z opisu wynika że tego typu użytkownik może zamieszczać na serwisach czy też preclach reklamę opisową swoich produktów czy usług. Z tekstu jak mówiłem nic nie wynika, że może sobie bez znajomości zagadnień seo wypozycjonować swoją stronę.

Ja patrzę pod kontem użytkownika i w ten sposób się wypowiadam aby ktoś potem nie poczuł się rozczarowany.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek - pomysł niezły tu masz odemnie brawa na stojąco, będę trzymał kciuki ale popełniłes jeden błąd , mówisz żeby płacić za kota w worku a ten nr nie przejdzie.

Dzięki za uznanie :D

Mówisz, że jest to kupowanie kota w worku? Gdy kupujesz nowy samochód, to wiesz czy spełni Twoje oczekiwania? Nie. To dopiero okazuje się po jakimś czasie. I nie jest ważne jaka to marka i jakie są opinie innych użytkowników na temat tego samochodu, bo on ma służyć Tobie.

SyropLive nie jest drogą w jedną stronę, z której nie można zawrócić. W każdej chwili można zrezygnować zabierając ze sobą swoje artykuły i domeny.

Czy silny, tematyczny link za 0,022* zł miesięcznie można nazwać kupowaniem kota w worku?

*koszt linka w pakiecie WRITER1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności