Skocz do zawartości

Kolejne "linki witryn"?


Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

Po wpisaniu np. praca przy kilku stronach zaczęły pojawiać się nowe linki, np.

Praca.pl - Oferty pracy - praca dla Ciebie od zaraz

Praca.pl - Oferty pracy - zarejestruj sie i wprowadz CV, pierwsza praca, wyszukiwanie, ogłoszenia drobne, praca wakacyjna od zaraz.

Aktualne oferty pracy - Śląskie - Mazowieckie - Pomorskie

www.praca.pl/ - 53k - Kopia - Podobne strony

Po sprawdzeniu różnych fraz widać, że nie tylko mogą się one wyświetlać dla kilku stron, ale w przeciwieństwie do linków witryn, strona na pierwszej pozycji wcale nie musi otrzymywać takiego wyróżnienia.

Jeśli był już ten temat to proszę o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład który fajnie to obrazuje to pozycjonowanie, linki własne witryny są na pierwszym i trzecim miejscu.

EDIT.

# 3000 post :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kilkanaście stron WWW, które miały wyświetlane takie wyniki i wszystkie miały zainstalowane analyticsa. Czy to zbieg okoliczności?

Niewykluczone, że to przypadek, bo używanie analytics nie jest niczym szczególnym :rofl:

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zauważyłem przed chwilą, mini linki wityn na dwóch swoich serwisach potem wszedłem na pio obadac sytuacje, pokazuja sie pod róznymi frazami badzo fajnie to wygląda :rofl:

Polecam https://wiki.haszysz.com Wikipedia o Konopniach, tworzone od 2005 roku. Zajrzyj też na forum o marihuanie gdzie możesz skonsultować się w odpowiednim dziale z lekarzem medycznej konopi, który odpowie na wszelkie nurtujące pytania o  medycznej marihuanie https://forum.haszysz.com/forums/medycyna.104/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu:

dział1, dział2, a dlaczego mi to nie działa, supcio

gdzie ostatnie dwa to treść komentarzy

UPDATE:

to jest to samo co linki witryn i można blokować w narzędziach dla webmasterów

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce polecam korepetycje. Znajdziesz tam bazę korepetytorów z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Wygląda na to, że albo linki witryn wyświetlają się w tradycyjny sposób tylko dla strony na 1. pozycji, albo pojawia się wersja skrócona dla kilku różnych stron w top 10, ale niekoniecznie na 1. Nie znalazłam jeszcze frazy, dla której 1. strona ma zwykłe linki witryn, a inne te w wersji skróconej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwując te nowe linki odnoszę wrażenie, że G jeszcze nad nimi pracuje a raczej EKSPERYMENTUJE :-)

bo np. jeszcze rano na "moją ulubioną frazę" nic nie było, a teraz już jest i akuratnie pojawiły się 4 linki które są linkami

wskazywanymi przez narzędzia G.

myślę, że musimy jeszcze chwilę poczekać na ostateczny efekty ich eksperymentów :-)

Przy okazji zapytam, czy pojawiające się w wynikach mapki (po 3 pozycji) "dają kopa" w górę lub w dół?

oczywiście gdy nasza strona jest przy takiej mapce :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności