Skocz do zawartości

Najlepszy skrypt do spisu katalogów


szczalpi

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens jeżeli robi to pod swój własny zbiór z dokładnie wyselekcjonowanymi pozycjami

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest, a na dodatek skrypt tutaj nie ma nic do rzeczy (prawie), może to być "full wypas" skrypt, ale co z tego, skoro lista tych katalogów będzie nie aktualna, choćby przykład: https://www.seo.net.pl/spis_presellpage/ który jak wiadomo jest na skrypcie katalogiseo.info.

I tu jest pies pogrzebany, że taką listę należy utrzymać w miarę przyzwoitym poziomie, co wymaga codziennej moderacji, i takie bajery jak automatyczne sprawdzanie dostępności katalogu, banów, ip, bl itp dalej nie wyręczają z ręcznej moderacji, bo codziennie pojawiają się nowe katalogi, a inne przestają działać.

Jeśli chodzi o własny użytek, tym bardziej polecam autorski skrypt z tym co dla nas najważniejsze, tak właśnie powstał mój spis, był on tylko do mojego użytku, na potrzeby katalogowania którym zajmowałem się lata temu, i z biegiem czasu dodawane były nowe rzeczy które były potrzebne i ułatwiały administrację.

sens jest.. ale niech to bedzie inne niz Mar i inne niz reszta, ktora jest taka sama jak mar mniej wiecej.

Święta racja, a jak to mówią, wiecznie żyć nie będę.. a emerytura coraz bliżej.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności