Skocz do zawartości

ktoś współpracuje z ADCLICK ???


Rekomendowane odpowiedzi

Racja, jednak wystarczy wyczyścić cookies i już jesteś 'czysty' na każdej

z witryn.

ale i tak nie ma gwarancji, ze to wlasnie tobie system zaserwuje reklame.

to sa chyba standardowe warunki. Mozesz negocjowac z adclickiem albo idmnetem warunki jakie chcesz pod warunkiem ze masz statystyki jak chociaz w polowie jak onet ;)

Jak debil ma młotek to wszystkie problemy wyglądają jak gwoździe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a myslelem ze juz wszyscy przeszli na ilosc klikniec?

Mało takich kampanii. I to bez względu na branżę.

Niestety nie tak malo. W czerwcu na jednym z moich serwisow 8 na 10 kampanii bylo rozliczane w modelu CPC, lub CPA (co dawalo koszt 1000 wyswietlen np. Peugeota ponizej 2 pln). Generalnie nie ma co liczyc na owe 50 pln za 1000 emisji, nawet w przypadku CPM.

Ja sie powoli zegnam z AdClickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1000odslon - 50-100zl (dla ciebie 25-50zl) to mysle ze duzo bo ja np w czerwcu na forum mialem 360 000 odslon :P niech by tylko kilka dni w miesiacu byly reklamy to i tak duzo siana :)

Nie można tego przeliczać w ten sposób. Zauważ że większość przeprowadzanych kampani to unikalne wyświetlenia, czyli banner poajwi się 1 raz dla jednego użytkownika. Tak więc 1000 odsłon to 1000 UU w Twoich statystykach. Tylko nieliczne kampanie emitowane są bez przerwy - np. aktualna kampania Allegro.pl w ARBOmedia.

Wszystko zależy od reklamodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze moze ale pewnie tego nie zrobi Smile

Napewno nie zrobi, nigdy nie robi :)

Ale móglby zdradzić tematyke ;D

Co do ADCLICK to pisałem do nich mail wsprawie kampani reklamowej na paru serwisach i odzew był dopiero po 4/5 dniach ;]

Wiec jak traktuja tak kazdego kto chce kupic, to sie nie oplaca wchodzić z nimi w interes ;]

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo reklam będzie i ogólnie nie widzi mi się taka współpraca.

mi tez nie :P szczegolnie jesli ktos ma serwis skupiajacy duze 'community' gdzie ludzie wracają po kilka razy dziennie. wku#$#$@ jakiego mozna dostac od tych wyskakujacych reklam na layerach (jak one sie fachowo nazywaja???) nie mozna opisac. za to mozna wiecej stracic niz zyskac. mam nadzieje, ze polskie agencje sie opamietaja kiedyś w puszczaniu tego gówna. oby nie bylo za poźno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wspołpracuje od miesiaca z arbomedia i narazie leca zaisgówki ale i tak jaies $$ z tego sa zawsze serwer sie opłaci oraz cos zostanie i kontakt z ta agencja jest szybszy jak pisałem do adclicku to na odpisanie pod tydzień czekałem

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Współpracuję, głównie z braku lepszych pomysłów. Z serwisu korzystają głównie dzieciaki, nie ma tematyki, obecnie ok. 15tys wizyt dziennie. AdClick wrzuca jakieś reklamy od czasu do czasu, rozliczane na różnych zasadach, głównie za wykonane akcje - kupienie biletu na samolot, zapisanie się do technikum grzewczego i tego typu numery. Pojawia się całkiem sporo tych mega bannerów, nawet popupy. Zysku generują ok. 1500zł miesięcznie, w tym VAT, drugie tyle zabierają dla siebie. Ogólnie bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

br: Masz tam możliwość odmowy realizacji kampanii typu CPA ?

Hmm, raczej nie. Sami to wrzucają, jeżeli kampania miałaby być konkurencyjna w stosunku do mnie, albo zawierać jakieś treści tylko dla dorosłych itp. to wtedy się pytają. Tak chyba jest w umowie, mnie jeszcze nie zapytali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności