Skocz do zawartości

ktoś współpracuje z ADCLICK ???


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, raczej nie. Sami to wrzucają, jeżeli kampania miałaby być konkurencyjna w stosunku do mnie, albo zawierać jakieś treści tylko dla dorosłych itp. to wtedy się pytają. Tak chyba jest w umowie, mnie jeszcze nie zapytali.

Chcąc zamówić kampanię CPA w AdClicku, dowiedziałem się, że właściciele witryn z tej sieci niechętnie godzą się na tego typu sposób rozliczeń. I nie jest to jedyne kłamstewko, bo kilka innych informacji np. o dotychczasowych klientach po sprawdzeniu telefonem okazało się nieprawdziwymi :P

W przypadku Adnetu, kampanie CPA poprzedzone są pytaniem z ich strony.

Człowiek z AdNet mi powiedział, ze nie ralizują kampanii typu CPA i odesłał do AdClicka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nic nie dodał. Mam pieniądze na kampanie CPA, ale po rekonesansie dochodze do wniosku, że nie da rady tak jak to sobie wyobrażałem. Wszyscy najpierw chcą wydrzeć kase na jakieś kampanie testowe, a dopiero później rozmowa o CPA. Jeszcze nie wiem co mi IDMnet zaproponuje.

Alternatywą jest ruszenie z programem partnerskim, ale to ciężka robota :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc zamówić kampanię CPA w AdClicku, dowiedziałem się, że właściciele witryn z tej sieci niechętnie godzą się na tego typu sposób rozliczeń. I nie jest to jedyne kłamstewko

Niekoniecznie to klamstwo. Ja zrezygnowalem z CPA jak i nawet z CPC. Zapychali mi tylko tymi billboardami miejsce, a malo co z tego bylo.

Jednak nie da sie ukryc - Adclick kreci jak moze, np ustalajac rozne upusty na roznych witrynach twierdzac, ze wszedzie sa takie same.

Contextual Tracker - monitorowanie kliknięć dla AdSense, AdKontekst, OnetKontekst, Yahoo...

Web2.0: ...folksonomy, prototype.js, script.aculo.us...

Patche dla IE w JS: IE7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności