Skocz do zawartości

Problem z mapą google w GWT


Spanner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki mały problem, że w Google Webmaster Tools wszystkie mapy google, które mam wygenerowane dla strony są oznaczone jako

Wszystkie adresy URL w Twojej mapie witryny są oznaczone jako adresy z treścią dynamiczną.

Wszystkie adresy URL w mapie witryny są oznaczone jako zawierające dynamiczną treść (wartość znacznika wynosi always). Ponieważ treść dynamiczna jest trudna do indeksowania przez wyszukiwarki, może to wpłynąć na wydajność witryny oraz wyniki wyszukiwania. Sprawdź mapę witryny, aby upewnić się, że informacje o witrynie są poprawne.

Strona jest oparta na moim autorskim silniku i w .httaccess linki mam w postaci:

RewriteRule ^ksiazki/(.*?)-strona-([0-9]+)\.html$ show.php?kategoria=$1&strona=$2 [NC,L]

Jak można wyeliminować ten problem ??

Czy może to wpłynąć w jakiś sposób na indeksacje strony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale zgaduję, że tu nie chodzi o to jak masz ustawione przepisywanie adresów, a raczej jak wygląda plik z mapą,

a dokładniej ten fragment:

<changefreq>daily</changefreq>

..ale tak jak mówię to tylko domysły.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź, Google napisało Ci co o tym znaczniku "always", że takie adresy są trudniejsze do zaindeksowania itp.

Więc jeśli nie ma takiej potrzeby, ustaw tak jak podałem wyżej.

Jednak dobrze strzeliłem :D

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale coś nie do końca to pomogło, zaktualizowałem mapę pingnąłem googla, żeby ją pobrał jeszcze raz. Pobrał i z datą dzisiejszą mam ten sam błąd, że wykryto problem: "Wszystkie strony ...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności