Skocz do zawartości

Adres strony www w anchorze a słowo pozycjonowane w title


Robbocop

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie.

Załóżmy że mamy link który w anchorze ma adres www strony, a w title jest podane słowo pod którą ma być pozycjonowane.

Czy takie działanie ma sens? - dodam że nie ma innej opcji aby w anchorze było dane słowo kluczowe a nie adres strony.

Tylko dla przykładu link to www.alamakota.pl a w parametrze title znacznika a damy słowo na ktore pozycjonujemy, przykładowo "Bajki".

Pozdr.

Robbocop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, jeżeli słowo kluczowe występuje w anchorze. Jeżeli nie może to i tak lepszy taki link niż żaden...

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google bierze pod uwagę alt i title. Wg. mnie nawet w stopniu porównywalnym do standardowego anchora. Jeżeli to jest dobry link to nie ma się nad czym zastanawiąć, zawsze wzmacnia twoją stronę.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google bierze pod uwagę alt i title.
Hmm, nie wiem. Alt na pewno, ale title?

Robiles konkretne testy?

2 lata temu G zignorował title. Linkowalem z kilka mocnych stron z title "frazatylkowtitle" i wyniki wtedy byly tak jak teraz:

https://www.google.pl/search?q=frazatylkowtitle - 0 (nie liczac PiO)

Pozniej juz nie testowalem.

@Robbocop

IMHO to pozycjonuje tylko na "www alamakota pl" - dlatego czasami warto miec www.fraza.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by powiedziec ze taki link przekazuje moc lecz nie pozycjonuje strony glownej. czy ktos sie z tym zgodzi?

Nie zgodzę się. Bez względu na anchor tekst, taki link wzmocni stronę, do której prowadzi, a zatem wpłynie na jej pozycje na różne frazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku alt będzie traktowany podobnie jak anchor, ale znaczenie będzie miał także link tekstowy z adresem w anchorze i bez żadnych titlesów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiles konkretne testy?

Podałem obydwa, bo używam obydwu razem, także nie mogę stwierdzić...

mozna by powiedziec ze taki link przekazuje moc lecz nie pozycjonuje strony glownej. czy ktos sie z tym zgodzi?

Nie zgodzę się. Bez względu na anchor tekst, taki link wzmocni stronę, do której prowadzi, a zatem wpłynie na jej pozycje na różne frazy.

Właśnie. Dlatego warto zdobywać takie linki, tym bardziej jeżeli to mocny link. Mocny link z adresem może dać więcej, jeżeli w treści naszej strony też znajdują się frazy kluczowe, niż kilka dziadowskich linków z anchorem

Spotkałem się ostatnio z opiniami, że nawet sam content strony, na której jest link wypływa, nawet jak się nie pokrywa z anchorem, ale to nie potwierdzone i dość trudne do przetestowania

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności