Skocz do zawartości

Utracony wiek domeny. - przez sandbox?


TDS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Od ostatnich dwóch miesięcy mam problem z domeną www.biuro-konsens.pl - o ile niegdyś była na pierwszym miejscu, tak teraz spadła do 60. Prawdopodobnie to sandbox, ze wzgl. na SWL-e ;), ale niepokoi mnie fakt, że spadkowi towarzyszy: domena ma "Age: no maches" (web.archive.org) :) ... zresztą zobaczcie sami.. Domena była wcześniej indeksowana (kupiona ponad rok temu). Dodam, że niedawno zmieniłem serwer (a raczej konto) na któym znajduje się domena... ale to przecież nie powinno mieć żadnego znaczenia! Czy to możliwe, że google straciło 'historię' domeny i indeksuje ją od początku dlatego jest tak nisko?

Wyprowadźcie mnie proszę z błędu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

web.archive.org z tego co wiem nie jest narzędziem google, wiec utrata wieku w tym narzędziu nie powinno mieć wpływu na samo google.

A czy orientujesz się dlaczego w takim razie nagle strona spada o 50 pozycji, jednocześnie znikając z indeksu web.archive.org?

Czy spotkał się ktoś na forum z sytuacją, żeby zmiana konta na home.pl (przeniesienie domeny z jedengo konta na inne) powodowała utratę pozycji w google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności