Skocz do zawartości

zasady obniżania PR przez google


Rafal111

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. a mi się wydaje, że google od czasu do czasu musi zawyżyć wymagania co do PR. I przy ostatnim updacie Twoja strona strona spełniła wymagania, a teraz już nie.

Moim zdaniem jest to dość naturalne. Po prostu poziom budowanych stron, liczna Internautów, liczba stron Internetowych cały czas idzie w górę i gdyby PR zostawało na tym samym poziomie to strony które 5 lat temu zdobyły PR5 teraz musiałyby mieć chyba PR20 :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrazenie, ze google sie Wami bawi i ma ubaw z Waszych narzekan :) od dawna wiadomosc, ze PR ma takie znaczenie jak mrowka przy sloniu, wiec czemu google nie przestanie pokazywac tPR? bo taka juz jest tradycja

teoria: tak wlasnie moze polegac walka z swl'ami. raz dodamy - przybedzie w systemach duzo punktow, ceny pospadaja. za 3 meisiace pr spadnie, punkty znikna, klienci beda niezadowoleni, przestana korzystac z swl, a za 3 miesiace znow podniesiemy paski na Waszych www

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagittariuspl: google to tylko biznes, maja gdzies czy sie dobrze bawisz czy nie, nie ma sensu doczepiac tu idei. przede wszystkim nalezy zrozumiec czym jest pr: jest to proba przedstawienia wartosci strony za pomoca jednej liczby. wartosc strony moze byc mierzona w roznych aspektach wiec taka liczba w zasadzie nic nie mowi. to tak jakbys mial 5 gruszek, 4 jablka i 3 banany. w sumie masz 12 owocow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoria: tak wlasnie moze polegać walka z swl'ami. raz dodamy - przybedzie w systemach duzo punktow, ceny pospadaja. za 3 meisiace pr spadnie, punkty znikna, klienci beda niezadowoleni, przestana korzystac z swl, a za 3 miesiace znow podniesiemy paski na Waszych www

jaka walka G z SWL'ami ? skąd Ci to przyszło do głowy ? z SWL'em i to jednym walczy tylko jeden szoookujacy gość osobiście wożący dyski twarde z status serwer do siedziby google

przy miliardzie storn i codziennym dochodzieniu kolejnych tysiecy naprawdę SWL nawet nie są planktonem dla niego ich problemem jest MFA

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie nie zrozumielismy - maly sarkazm i trzeba wszystko tlumaczyc lopatologicznie :)

wiem, ze g ma w nosie Wasze samopoczucie, ale smieszne jest jak srednio co 3 miesiace polowa uzytkownikow forum sie martwi spadkiem PR (co gorsza 99% z nich wierzy, ze pr nic nie znaczy)

Xann: 99% wlascicieli swl'i uwaza, ze pr nic nie znaczy, a duza czesc swl'i korzysta z tego paseczka dla oceny wartosci strony. tPR jest nieprzewidywalne jak tsunami w Azji a jednak stanowi on wazny czynnik w ocenie www

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann: 99% wlascicieli swl'i uwaza, ze pr nic nie znaczy, a duza czesc swl'i korzysta z tego paseczka dla oceny wartosci strony. tPR jest nieprzewidywalne jak tsunami w Azji a jednak stanowi on wazny czynnik w ocenie www

powiem tak , nie ma on żadnego wpływu na pozycje strony w wynikach wyszukiwania a dla mnie to jest najważniejsze, posiadam grubo ponad 5 tys domen z przeróżnymi serwisami , za każdym uaktualnieniem szukam wspólnego klucza bo przy takiej ilości jakieś testy i wnioski mozna wyciagać i wyciągnąłem jeden jest nadawany ruchem konika szachowego jako loteria fantowa

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann: 99% wlascicieli swl'i uwaza, ze pr nic nie znaczy, a duza czesc swl'i korzysta z tego paseczka dla oceny wartosci strony. tPR jest nieprzewidywalne jak tsunami w Azji a jednak stanowi on wazny czynnik w ocenie www

powiem tak , nie ma on żadnego wpływu na pozycje strony w wynikach wyszukiwania a dla mnie to jest najważniejsze, posiadam grubo ponad 5 tys domen z przeróżnymi serwisami , za każdym uaktualnieniem szukam wspólnego klucza bo przy takiej ilości jakieś testy i wnioski mozna wyciagać i wyciągnąłem jeden jest nadawany ruchem konika szachowego jako loteria fantowa

no i o tym mowie - pr jest 'losowy' a nawet weblink go punktuje - czyli losowo daje punkty za serwisy, ktore moze nie powinny dostac bonusu

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności