Skocz do zawartości

A nie google


poppe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no więc tak. Mam 20 lat, teraz skończyłem szkołę, rok, może 1,5 przerwy i chcę się dalej zacząć uczyć. Jestem bezrobotny, nie zarejestrowany.

Prowadze strone internetowa na ktorej mam zamieszczone reklamy Google (AdSense), wiem, jak sie z tego rozlicza (miesiecznie zaliczki do US), ale na takiej stronie mam tez banner reklamowy pewnego sklepu, wlasciciel placi mi za emisje tego bannera 150zl miesiecznie. Druga sprawa ze cos jakis czas(raz na tydzien, moze na dwa) sprzedaje wirtualne przedmioty w grze sieciowej ktore, sam zrobilem czy zdobylem.

Moje pytanie brzmi, jak mam sie rozliczac:

1. Z tego bannera reklamowego (drugi opis)

2. Z wirtualnych przedmiotow.

Poprostu na moje konto wplywa miesiecznie z roznych zrodel jakies moze 800zl (z roznych zrodel i z roznych 'uslug' ze tak powiem), chcial bym miec czyste sumienie i z US sie rozliczac z tego, postepuje tak dopiero od konca marca, wiec nie dlugo, a juz wole wiedziec co mam robic, zeby byc czysty.

Prosze o porady.

PS: Czy w takiej sytuacji powiedzmy przez 3 miesiace 'zarabial' bym sobie tak jak w/w napisalem, moze sie US dowiedziec jakos czy cos? I dowalic mi jakas kare?

PS2: Dodam cos prywatnego od siebie, chce uzbierac w taki sposob okolo 3-4 tys PLN. na operacje laserowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banner to wynajem wiadomo, i z tego tez powinienem sie rozliczac tak jak z google? co miesiac zaliczki?

Sprzedaz witrualnych przedmiotow 2-3 max 4 razy w miesiacu podchodzi juz pod DG?

Jak US moze sie dowiedziec o tych dochoadac np za sprzedaz wirtualnych przedmiotow? Donos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Czy w takiej sytuacji powiedzmy przez 3 miesiace 'zarabial' bym sobie tak jak w/w napisalem, moze sie US dowiedziec jakos czy cos? I dowalic mi jakas kare?

W brew powszechnej opini US nie ściga takich przypadków jak Twój, bo by zaj.....bali sie robotą na śmierć , tam też są ludzie którzy znają życie i podchodzą do życia racjonalnie.

Nie wpadaj w panikę Twoje zarobki ktore zbierasz sobie na szczytny cel możesz rozliczyć raz do roku bez prowadzenia działalności , mówimy tu o takiej drobnicy jak Twoja

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności