Skocz do zawartości

Czy presell page coś dają?


feelek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podłączę się ze swoim pytaniem...

Czy dodawanie nieunikalnych artów do niemoderowanych precli szkodzi stronie pozycjonowanej, szkodzi tylko preclowi, czy obu stronom?

Co do pytania usera feelek, to myślę, że precle stawiane jako "nie-precle", czyli z myślą o przekazywaniu konkretnych informacji mają sens dla użytkowników i pozycjonerów. Sam mam zamiar coś takiego postawić. Zwykłe precle to śmietniki i nie ma się co oszukiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikalny dobry artykuł dodany do mocnego tematycznego bloga na pewno coś da. Tekst z miksera też coś da, tyle ze mniej i nie wszędzie zostanie zaakceptowany.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy duplikowane artykuły w słabych preclach, mogą źle wpłynąć na stronę?

Teoretycznie ktoś mógłby wtedy 1000x kopiować mój art, z linkami i wszystko, dodawać mnie do śmieci i tym sposobem "zniszczyć"...

hmm, sam odpowiedziałem sobie na pytanie? (precle w żadnej formie nie szkodzą, ewentualnie mniej pomagają?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sens stawiania niemoderowanego precla ? Zduplikowaną treść można przecież prościej pobrać z kanałów rss i bez linków wychodzących konkurencji.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że artykuły w preclach mają moc. Oczywiście największą osiągają dzięki moderowanym, unikalnym, podlinkowanym preclom, ale jestem pewien nawet w gów***ch preclach unikalny wpis odpowiednio podlinkowany przekazuje swoją moc. Niestety często nie opłaca się dodawać swoich artykułów do takiego towarzystwa, bo po co wkładać swoją pracę jeśli 90% artykułów w preclu to duplikaty.

Mam nadzieje, że pewnego pięknego dnia wszyscy zrozumieją, że dodawanie tego samego artykułu do 1000 precli NIE MA ŻADNEGO SENSU.

Unikalnatreść.pl - bo wartościowy content to podstawa!

Skuteczny SEO Copywriting!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak czasem bywa.

Czyli szukać tych moderowanych i z największą unikalną treścią.

ehh... coraz mnie ich, większość po 0 PR.

Po ostatnim "updejcie" PR już jest masakrycznie słabym wyznacznikiem. Jako, że nie ma w czym jakoś specjalnie wybierać to zwracam uwagę na BL i wiek. W końcu skoro precel wisi 2 lata (przetrwal te wszystkie fale banów) to jest szansa, ze mój artykuł tam troche tez posiedzi.

Unikalnatreść.pl - bo wartościowy content to podstawa!

Skuteczny SEO Copywriting!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności