Skocz do zawartości

kto wypromuje moją stronę


prawnik24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...az do notatnika ;]

Nie przesadzaj bo nikt normalny nie koduje calej strony w notatniku. Sa do tego celu wygodne edytory tekstowe z takimi udogodnieniami jak kolorowanie skladni, domykanie znacznikow czy podsuwanie atrybutow dla znacznikow.

Notatnik i czy Vi to rozwiazania bardzo wygodne w przypadku gdy chce sie dokonac drobnych korekt w kodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może następną książką będzie podręcznik do html'a.

Jest to jednak zbyt skomplikowana materia jak na hobby osób, które wcześniej swój kontakt z siecią ograniczały do sprawdzenia poczty.

Nigdy nic nie wiadomo na pewno.

Z FP było tak, że najpierw opublikowaliśmy 1 str. na bezpłatnym serwerze. Po paru rozdziałach podręcznika wykupiliśmy domenę, następnie serwer, potem rejestracja znaku usługowego w Urzędzie Patentowym.

Teraz okazuje się, że nie jest tak łatwo jak się na początku wydawało. Książka się skończyła, a powstały problemy, których nie poruszali nawet w rozdziale „ Dla zaawansowanych”.

Zabawa w webmastera zaszła jednak zbyt daleko i nie chcemy z niej rezygnować.

Dlatego chętnie wymienimy doświadczenia z kimś kto czuje się w tym lepiej.

W zamian proponujemy zapłatę lub (dla zainteresowanych) partnerską wymianę usług (doświadczeń).

www.prawnik24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz okazuje się, że nie jest tak łatwo jak się na początku wydawało. Książka się skończyła, a powstały problemy, których nie poruszali nawet w rozdziale „ Dla zaawansowanych”.

Niestety obawiam sie, ze trudno bedzie Ci znalezc ksiazke ktora nauczy Cie wszystkiego. Sam ma pewne doswiadczenie jak chodzi o pisanie ksiazek i wiem, ze nie da sie opisac wszystkiego i przewidziec wszystkich problemow jakie spotkaja Czytelnika.

Wiekszosc ksiazek pokazuje tylko mozliwosci a praktyczne ich zastosowanie lezy w reku Czytelnika. Niestety nie kazdy Czytelnik potrafi pozniej polaczyc zdobyta wiedze tak by uzyskac planowany efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD: nie wrzucaj notatnika i edytora vi do jednej beczki.

Notatnik ma mozliwosc zawijania wierszy oraz wyszukiwania,

natomiast jezeli chcialbym opisac tutaj mozliwosci edytora vi, to by mi kilka stron nie starczylo.

Sam podrecznik obslugi do vi jest bardzo rozlegly. A co do samego edytora vi, to mozesz mi wierzyc lub nie, ale naprawde spore projekty powstawaly na tym edytorze. Jest on brzydki i kazdy nowy uzytkownik nie rozumie go. Ma swoje reguly i zasady, ktorych trzeba sie nauczyc, a po opanowaniu go, mozna robic naprawde spore rzeczy za pomoca jednego edytora.

..:: Janosik ::..

Bogatych banuje,

biednym linkuje.

Masy naprawcze Sklep modelarski Torowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przebudowie i optymalizacji strony (przez fachowca) będzie możliwe jej uzupełnianie i rozbudowa w programie niewymagającym znajomości html, czy za każdym razem powstanie problem poprawiania kodu?

Oczywiscie bedzie mozliwa edycja i poprawa strony. Niestety bedzie sie rownac niebezpieczenstwem wprowadzenia smieci generowanych przez FP.

Jednak jezeli znajdziesz dobrego fachowca to kod strony moze byc tak przygotowany, ze nawet laik ze znikoma znajomoscia sobie poradzi. Poza tym zawsze jest mozliwosc zamowienia CMS dla strony za pomoca ktorego bedziesz wygodnie kontrolowac zawartosc witryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz okazuje się, że nie jest tak łatwo jak się na początku wydawało. Książka się skończyła, a powstały problemy, których nie poruszali nawet w rozdziale „ Dla zaawansowanych”.

Niestety obawiam sie, ze trudno bedzie Ci znalezc ksiazke ktora nauczy Cie wszystkiego. Sam ma pewne doswiadczenie jak chodzi o pisanie ksiazek i wiem, ze nie da sie opisac wszystkiego i przewidziec wszystkich problemow jakie spotkaja Czytelnika.

Wiekszosc ksiazek pokazuje tylko mozliwosci a praktyczne ich zastosowanie lezy w reku Czytelnika. Niestety nie kazdy Czytelnik potrafi pozniej polaczyc zdobyta wiedze tak by uzyskac planowany efekt.

Bez przesady, nie ma co demonizowac i stawiac umjejetnosc pisania w HTMLu w mitycznym świetle.

Lepiej późno niż wcale zacząć naukę HTMLa i nie płacić kilku tysięcy złotych za usługi "fachowców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem nauczyć się naprawiać samochód, żeby nie płacić bandzie oszustów-mechaników-podmieniaczy częsci, dom też sam sobie postawisz, po co masz płacić za materiał co ci wywiozą za ogrodzenie, do fryzjera chodzić nie musisz bo maszynkę u "ruskich" kupisz za 50 zł i będziesz się sam szczygł, jedzenia też nie będziesz kupował u nierobów-rolników, kupisz pole, zaorasz i posadzisz jakąś jarzynę, na sam koniec kupisz jakąś książkę o medycynie i sam będziesz się leczył a nie płacił ciężką kasę lekarzom-łapuwkobiorcom i tak dalej. Po to ktoś mądry wymyślił zawody żeby każdy robiłto co umie, jak ktoś wyżej napisał niech murarz domy buduje, piekarz chleb piecze.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lat roku siedzę w html i grafice w między czasie doszedł php, mysql, flash, css i pozycjonowanie ... i jak chcę coś zrobić porządnie to czasami brakuje mi wiedzy (np.: długo ignorowałem ułatwienia które daje XHTML) - widocznie są dużo lepsi ode mnie skorą chcą zrobic SAMEMU serwis ot tak "przy okazji".

A tak na poważnie nie ma nic przecikow samoróbom, ale wtedy zamiast płacić tysięcy korzystaj z gotowych rozwiązań poproś kogoś o postawianie jakieogość CMS i dodstosowanie pod Twoje potrzbeby - takie coś może kosztować nawet poniżej 500 zł. (ja bym się nie podjął bo nie znam np.: wystarczająco dobrze mambo :hello: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie chodziło mi o to tylko o podejście typu - po co płacić złodziejowi jak możesz sam to zrobić. Przykład z życia wzięty. Kiedyś dawno temu kupiłem swój pierwszy samochód - 126p i kupiłem go bez linki hamulca ręcznego. [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] mechanik chciał chyba koło 50 zł za samą wymianę. Kumpel mówi że wymienimy to sami. Wymieniliśmy, w ciągu prawie 5 godzin. Opłacało się zaoszczędzić? U mechanika czekałbym góra 40 minut. Teraz mnie nie stać na np. wymienianie samemu choćby oleju w samochodzie. Bo do tej operacji musze miec kanal, narzedzia, do tego się solidnie upierniczę i strace ze 3 godziny. Za trzy godziny moge w swoim zawodzie zarobić 10 razy tyle, co kosztuje wymiana oleju.

Pisze to bo uważam, że taki prawnik lepiej żeby się skupił na swoim zawodzie niż brał się za rzeczy zgoła odmienne od prawniczych paragrafów i innych kodeksów.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności