Skocz do zawartości

kto wypromuje moją stronę


prawnik24

Rekomendowane odpowiedzi

mf: własnie o to mi chodzi .. ja nie nieguję, tego, że prawnik pochłania dodatkową wiedzę, może ją wykorzystać do tego, żeby zapłacić 300 zł za pomoc zamiast 3000 za całość. Wracając do Twojego przykładu, sałbo się znam na samochodach, ale od kiedy mnie parę razy mechanicy "zrobili" trochę się nauczyłem i np.: jak wiozłem teraz samochód do przeglądu to zajechałem do "hurtowni" kupiłem pasek kilnowy, filtr oleju i parę drobiazgów do wymiany, które zawsze przy "układach" mechaników kosztują jakoś więcej :hello: - ale sam bym tego nie robił :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lepiej późno niż wcale zacząć naukę HTMLa i nie płacić kilku tysięcy złotych za usługi "fachowców".

Teraz to Ty demonizujesz bo koszt wykonania strony tego typu to nie kilka tysiecy zloty a duzo mnie. I nie mysle tutaj o tym, ze strone zrobi jakis znajomy za kilka zl na browar.

Dzisiaj naprawde nie warto tracic czasu na robienie wszystkiego samemu. Jezeli osoba pytajaca jest prawnikiem i w ten sposob zarabia pieniadze to powinna sie tego trzymac. Skoro sama zarabia to moze dac zarobic innym.

Natomiast znajomosc HTML w tym wypadku mozna potraktowac czysto hobbystycznie.

Zdziwie Cie bo sam pisze ksiazki o tworzeniu stron WWW ale swojej strony nie wykonalem sam. Wzialem osobe z talentem graficznym, ktorego mi brak - do czego sie przyznaje oficjalnie w kazdej ksiazce. Nie przeszkadza to jednak aby ludzie byli zadowoleni z tego co napisalem - mozna sprawdzic recenzje na stronie heliona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności