Skocz do zawartości

Banowanie subdomeny a domeny


goszczu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Subdomena i domena to dwie osobne domeny. Jedna drugiej nie powinna szkodzić.

2. Jak najbardziej. Polecam artykuł Lexy'i na ten właśnie temat. Tyle, że w Twoim przypadku stawiasz serwis na domenie, gdzie w przyszłości będzie strona-matka.

Link do arta - https://www.lexy.com.pl/blog/pozycjonowanie...duzym-serwisem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niekonieczne tak musi byc.

Jesli tanihosting.pl pozwale uzytkownikom na darmowych subdomenach tworzyc np.

spam1.tanihosting.pl

spam2.tanihosting.pl

...

spam999.tanihosting.pl

to kiedys wszystkie spamxxx.tanihosting.pl razem z www.tanihosting.pl i innych wartosciowych subdomen moga zostac zbanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być również tak, że zbanują wszystko, skoro zdarza im się banować nawet po ip całe serie. Najlepiej na osobnych domenach stawiać podpadające rzeczy.

Poza tym jak subdomeny linkują między sobą to są uznawane za jedne serwis, podobno.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze to potwierdzic?

Było parę dyskusji na ten temat i takie wnioski z nich wynikły, ale to wnioski więc dlatego napisałem "podobno"

zaczynacie szukać reguł a w G nie ma reguł

Właśnie :rolleyes:

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam domenę, na której używam jedynie subdomeny. Jeśli dostanę na nią bana to czy domena będzie także zbanowana?

2. Jeśli jeszcze nie ma tresci na domene to opłaca się wstawić tam cokolwiek w celu zaindeksowania, a za parę dni dopiero docelowy serwis?

Ad.1 Chodzi Ci o to, że masz spam na subdomenach i boisz się o główną domenę? Ja osobiście miałem dwie sytuacje, że miałem chamski spam w stylu szooka z roku 2006 a na głównej miałem jakiś fansite wartościowy. Wszystko zostało zbanowane oprócz jakiejś subdomeny, która była na pograniczu spamu i oczywiście domeny głównej, która była zadbana.

Drugi przypadek to był spam na subdomenach i domenie głównej w stylu szooka z roku 2006 i wszystko dostało bana bez wyjątku.

Reasumując: jeśli boisz się o główną domenę i masz więcej subdomen ze spamem to walnij wartościową stronę na głównej a jak masz tylko jedną subdomenę to nie bój się.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności