Skocz do zawartości

PR0 = nofallow


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie bardziej zastanawiam, czemu po takiej ręcznej moderacji przy updacie znowu wracał PR, nie zawsze ten sam, ale jakis tam >0

to raczej było coś innego niż ręczna moderacja PR - jakieś mielenie prędzej.

a ja mam kilka stronek, którym PR poleciało na 0 i n/a (z miesiąc, dwa po updacie) i tak się utrzymywało do nastepnego update, po nastepnym update wszystko dostało PR>0 ale mniejsze niz przed karą, po jakims czasie znowu wyłapało 0 lub n/a, a teraz po ostatnim update dostało znowu PR>0 :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zagadką dla mnie też jest dlaczego ręcznie zerują PR ? no nie należę do tych co patrzą na PR ale tak z czystej ludzkiej ciekawości do czego to może służyć i w jakim celu

Wiadome jest że PR nie ma żadnego wpływu na pozycje ale jak utrzymują linki przenoszą "wartość" PR na inną stronę żeby nie przenosiły należy dać nofollow , logicznie myśląc po to zerują żeby domena nie przekazywała wartości PR (nie mylić z pozycjonowaniem)

tylko mnie zastanawia PO CO ? ta syzyfowa praca wydaje mi się ze ręcznie zmoderowana domena z PR0 ma raczej wartość taką jak link z nofollow bo w innym przypadku zerowanie w ogóle nie miało by sensu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak mówię ostatnio poleciało sporo stron w ten sposób i jakby zerowane pr faktycznie było traktowane jak nofollow to musiało by się to w jakiś sposób odbić na pozycjach stron a pozycje mimo spadku PRów na wielu stronach linkujących do pozycjonowanych się nie zmieniły.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, obniżenie PR (tego pokazywanego) może nie mieć żadnego wpływu na pozycje.

Naprawdę dobrze by było najpierw zrozumieć pytanie...

Również uważam, że ręcznie wyzerowany PR = nofollow i dlatego unikam kupowania linków na stronach z pr=0. Ale jest jeszcze lepsza jazda - są w indeksie strony które mają pr = n/a , to już chyba zero bezwględne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności