Skocz do zawartości

Youtube zbankrutuje?


GrzegorzBanka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wygląda na przygotowywanie użytkowników do wprowadzenia nowych form reklam. Tak samo było z AdSense: "W trosce o reklamodawców zmieniliśmy klikalność reklam etc..." Tylko że tym razem będzie: "W trosce o przetrwanie serwisu YouTube wprowadziliśmy xxx reklam które nikomu nie przeszkadzają a pozwalają na finansowanie serwisu".

Za 5 lat zrobią to samo z Gmail'em, Chrome i jakimś nowym narzędziem. Przyzwyczają nas do czegoś a potem to okleją reklamami. Normalka.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

moim zdaniem powoli znowu zaczynają się pogrążać. nigdy nie rozumiałem tak "potężnych" zmian jakie robią korporacje - windows przerzuca się na kafelki i brak startu itp, youtube zmienia drastycznie wygląd :/

dzisiaj po weekendzie jak taki głupi szukałem tytułu utworu bo myślałem, że coś mi przeglądarka ucięła... tak samo poprzednio jak utwór był, na którymś miejscu w youtube top100 to było to napisane a teraz zero info - albo ślepy jestem :/

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 8 ale jeśli chodzi o kafelki to świetny pomysł, prosty i sprzyjający oszczędnościom jednocześnie, mi się na pewno 8 spodoba. Podejrzewam że te zmiany są przez to że szybko wzrasta ilość osób korzystających ze smartów i innych małych gadżetów. Ostatnio sam dziennie dłuzej korzystam z sieci przez smarta niz jestem na kompie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności