Skocz do zawartości

Co zamiast total comandera


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

winscp - i o ile to możliwe to przesiadka z zacofanego protokołu ftp na coś z szyfrowaniem, rezygnacja z haseł, korzystanie z kluczy prywatnych itp.

i wiele wiele więcej :)

zoreander - żeś mnie ubiegł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ataki nie mają nic wspólnego z samym TC tylko z wadą samego protokołu FTP, który jak wiadomo jest nie szyfrowany. Zapewne trojan działa w ten sposób że przechwytuję wszystkie połączenia na porcie 21 i przechwytuje wszystkie niekodowane hasła. Wskazuję na to że na włamania narzekają też osoby nie używające TC, rada jest więc taka, albo zrezygnować z protokołu FTP na rzecz SFTP lub lepiej chronić swój komputer, po przez ciągłe jego monitorowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej korzystałem z FlashFXP, niedawno przesiadłem się na darmową FileZillę i bardzo sobie chwalę. Posiada wszystko to co komercyjne programy.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wskazuję na to że na włamania narzekają też osoby nie używające TC,
Dokładnie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności