Skocz do zawartości

Co zamiast total comandera


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu tak chwalicie Filezillę, owszem wygodny, ale jeśli macie zapisane w programie hasła to a one tak samo "jawne" jak te w TC i są również wykradane przez trojny. Zero szyfrowani, dane leżą do odczytania w ogólniedostepnym xmlu.

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Swoją drogą istnieje jakiś darmowy klient FTP z wbudowaną możliwością edycji plików (.txt, .php...) bezpośrednio w programie (jak to jest w CuteFTP 8 Pro)?

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, to co jest poniżej wynika z niedoczytania, myślałem że pytasz "jak to jest w cuteftp pro".

używam wersji macowej cuteFTP PRO i w samym programie nie, natomiast definiujesz sobie jakiś program do edycji plików i wszystko co robisz z tym plikiem jest automatem zapisywane na serwerze. czyli nie bawisz się w zapisywanie wersji na localu i upload, cute robi to w tle za ciebie.

N.

P.S. Nie wiem czemu nikt w tym wątku nie polecił tego programu, jak dla mnie to najlepszy klient FTP.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kode: WinSCP to potrafi. Nie używałem, ale widziałem na screenach.

FileZilla tego nie posiada, ale możesz sobie w niej skojarzyć program do otwierania danych typów plików i edytować w zewnętrznym programie. Ja mam przypisany program Notepad2 i pracuje się nienajgorzej.'

Co do wykradania haseł do FTP - o ile dobrze pamiętam, problem dotyczył programów, nie protokołu. Większość syfu była napisana, by wykradać te hasła z TC, ale później zaczęli je mieć też użytkownicy Filezilli. Rozwiązanie to nie zapisywać haseł. :D

/dodane

https://blog.unmaskparasites.com/2009/09/01...-ftp-passwords/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

TC miał być bezpieczny od wersji 7.50 ale niestety tak nie jest, oczywiście trzymając hasło w głowie. Filezilla również jest niebezpieczna.

Najgorsze że przed trojanami chyba nie sposób się obronić jeśli się korzysta z poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności