Skocz do zawartości

Firmy 'dzieci neo' a profesjonaliści?


Pomyslowy

Rekomendowane odpowiedzi

Xann dobrze gada...

ja dla klientów mam dwa "bezpieczne" serwisy, które są małą wizytówką moich osiągnięć w dziedzinie pozycjonowania.

nie dopalam z swl stron klienta - nigdy przenigdy,

co miesiąc klient dostaje raport,

umowę podpisuję w większości przypadków na pół roku,

rozliczenie po osiągnięciu zamierzonej pozycji...

Rozróżnienie profesjonalisty od tzw. "dziecka neo" to wbrew pozorom bardzo prosta sprawa. Wystarczy spojrzeć na stronę osoby/firmy, przeczytać jakie informacje zawiera, ewentualnie sprawdzić wszelkie dane w sieci.

Dla mnie bardzo ważna jest rozmowa telefoniczna bądź mailowa z klientem. Zawsze staram się wypaść jak najlepiej;), ponieważ uważam, że to w jaki sposób i jak prowadzi się korespondencję - rozmowę świadczy o człowieku i jego podejściu do sprawy.

I nie jest prawdą to co pisałeś Brad, że pozycjoner to tylko szuka nowości w algorytmie, a resztę zleca...

Często na początku pracy robię wszystko własnoręcznie, pierwsze zaplecze pod daną stronę również - nie mam wiele zleceń, mam za to mało czasu i sporo roboty :) Dlatego też więcej już nie napiszę, bo czas nagli :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jest prawdą to co pisałeś Brad, że pozycjoner to tylko szuka nowości w algorytmie, a resztę zleca...

Często na początku pracy robię wszystko własnoręcznie, pierwsze zaplecze pod daną stronę również - nie mam wiele zleceń, mam za to mało czasu i sporo roboty wink.gif Dlatego też więcej już nie napiszę, bo czas nagli

Ja mam swoje 5 letnie doświadczenie a Ty swoje, nie każda firma pracuje tak samo.

Edit:

Xann dobrze gada...

nie dopalam z swl stron klienta - nigdy przenigdy,

Xann pewnie pisał o tym, że wiele osób nie poleca używania swl'i do pozycjonowania klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej poznać po cenie smile.gif
Cena nie zawsze może być dobrym wyznacznikiem :) Za jedną frazę profesjonalny pozycjoner bedzie chciał x00 zł a inny np konował bedzie chciał x000 zł :) Cenę ustala rynek, jednym się będzie opłacało pozycjonować za kilka stówek a inni będą chcieli jedno zero więcej :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności