Skocz do zawartości

Pop- up a ceneo ?


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak :

na nie których stronach zauważyłem pop up ceneo (a to łamie regulamin ceneo) i tu mam pytanie czy tak można i jest wykrywalne bądź nie ? czy da się to ominąć ? i czy są jacyś reklamodawcy pozwalający na reklamę w stylu pop up i płacący za kliknięcie ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to wykrywalne dopiero wtedy gdy ktoś z użytkowników to zgłosi i moderator czy inny pracownik ceneo odwiedzi stronę. Konsekwencją prawdopodobnie będzie usunięcie z programu partnerskiego.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pop-up reklama tylko wkurza, a dla reklamodawcy potencjalne kliki są raczej przypadkowe, jak ktoś próbuje wyłączyć pop-up i na stronie spędza 0,1 sek, ale markę zobaczy, tylko że raczej ją skojarzy z wredną firmą.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pop-up reklama tylko wkurza, a dla reklamodawcy potencjalne kliki są raczej przypadkowe, jak ktoś próbuje wyłączyć pop-up i na stronie spędza 0,1 sek, ale markę zobaczy, tylko że raczej ją skojarzy z wredną firmą.

na stronie firmowej bym tego nigdy nie zastosował, ale na stronie np: nie koniecznie wartościowej ale za to posiadającą dużą liczbę uu czemu nie ;) zawsze to kasy troche wpada, i więcej niż z adsensa

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pop-upów jest aktualnie blokowana przez przeglądarki więc nie wiem czy jest to opłacalne :) Reklamy na warstwach to już inna sprawa. W TD takowe praktyki chyba można stosować. W oficjalnym PP ceneo.pl nie.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności