Skocz do zawartości

BL - częste zmiany


hynymyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zwróciłem uwagę iż strasznie skacze mi BL na stronie wahania to różnica około 20 linków lecz wydaje mi się że dla mojej strony to znaczna różnica - strona posiada czasmi 25 BL a czasami tylko 2 do 5, najczęściej utrzymuje się koło 15.

Nie wiem czym jest to spowodowane, strona jest cały czas linkowana do katalogów, precli, SWL'ami oraz wymieniam się linkami, więc mój BL powinien tylko wzrastać.

Californication czyli seks, piękne kobiety i niesamowity David Duchovny w roli głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę że w internecie jest dużo katalogów, które po jakimś czasie całkiem znikają co za tym idzie Ty tracisz BL.

Jak sam napisałeś strona jest linkowana SWL'ami, zapewne rotacyjnymi, wejdzie bot raz, zapisze link do Twojej strony, wejdzie drugi raz, nie znajdzie go to zniknie Ci BL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rotacji to dałbym jakieś 1000 pkt na domenę główną, resztę stałe linki z blogów, innych katalogów, może jakiegoś własnego zaplecza itp.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności