Skocz do zawartości

Nasza Klasa


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej już w każdym kraju jest tego odpowiednik i NK jak najbardziej nie była pierwsza,

a jak zgaduję to i tak najpopularniejszy jest facebook.com

Choć zawsze możesz próbować na rynku afrykańskim, zabijskim itp. tam może nie mają :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... pamiętam czasy, gdy hobbystycznie wczytywałem sie w ówczesne trendy na rynku amerykańskim (NK jeszcze nie istniała). I pamiętam jak dziś, jak gdzieś czytałem wtedy artykuł o sukcesie takiego serwisu u nich (nie pamiętam o którym czytałem). I jeszcze lepiej pamiętam, że w żartach opowiadałem kumplom przy piwie, że jakby się za coś takiego zabrać, to może by cos z tego było... :)

ehhhh... choć z drugiej strony i tak byłem za "krótki" na zrobienie tego wtedy..

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zadaje pytanie dlaczego grono nie odniosło takiego sukcesu jak NK?

Obecnie NK odchodzi od pierwotnego pomysłu jakim było odnajdywanie się uczniow z danej klasy, a przekształca się dokładnie w to co zapoczątkowało grono czyli gromadzenie przyjaciół.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszzystkie napisane w ASP do tego pelno bledow itd... zero optymalizacja/pozycjonowania prawie.

Te nowe ASP (.NET) nie jest takie złe :) Do tego przeciętnego użytkownika mało obchodzi pozycjonowanie i optymalizacja. Przecież userzy nie będą wchodzili na stronę, aby zobaczyć meta-tagi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rumunii od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje taki serwis (nie pamiętam od keidy ale mogę ustalić jak przypomnę sobie adres).

Co do naszej NK - przed nią było wiele takich serwisów (znałem 3 zanim postała obecna NK) i żadnemu nie udało się przebić. To dowodzi, że nie wystarczy stworzyć (napisać skrypt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed nk nie bylo czasem class mates? ktore teraz ledwo zipie?

Classmates było, zdaje się, właśnie pierwowzorem tego typu serwisów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności