Skocz do zawartości

ciekawy ban dmza :-)


breja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie ilość rosła tak jak rosnąć powinna, potem stop na około tydzień i teraz wstecz. A nie powinno być tak, gdyby Google nie wprowadziło żadnych zmian.

Trzeba się zastanowić co może być przyczyną:

- Linki wychodzące do innych domen -> NIE (nie miałem takich). Poza tym w takim przypadku strony tracą tylko kopię, ale ilość stron nie maleje.

- Duplicate content -> Możliwe, ale za wcześnie, żeby to przesądzać. Muszę kilka rzeczy jeszcze dla pewności sprawdzić.

- Duża ilość stron -> Może wrzucenie do zaindeksowania dużego serwisu jest nienaturalne i karalne przez Google?

- Google coś testuje, zmienia, kombinuje, reindeksuje, odświeża, a za jakiś czas wszystko wróci do stanu poprzedniego.

- Szykuje się rewolucja w sposobie pozycjonowania, bo faktycznie usuwa kopie stron. stąd wynika kolejne pytanie: Czy to coś nowego, jakiś nowy algorytm, czy tylko Google ma TE dni i robi porządek (to, o czym chyba Michał wspominał w wątku o duplicate content).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może komuś się dmoz uchował i się pochwali?

Mi :)

Słyszałem, że Google postanowiło założyć filtr na DMOZa (znaczy się na jego klony), by wyeliminować absurdalną sytuację, kiedy stronka dodana do DMOZ uzyskiwała automatycznie mnóstwo linków z klonów katalogu.

No mi przybyło 10tys stron w indexie w dmozie :)

Teraz opis:

Skrypt: mój

Design: mój

Linki wychodzące(follow): 0(ale ja wstretny :) )

Linki wychodzące(nofollfow): Wszystkie

Strona jest linkowana, linkorem( no co trza go do czegoś wykorzystać :P )

I dziś w nocy doszło 10tys stron do indexu ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też systuacja trochę się poprawiła, ale nadal jest nędzenie. Najważniejsze, że stron już nie ubywa.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam czy strona jest w cachu

Jeśli jest otwieram ją

Jeśli jej nie ma otwieram dmoz

Pozbywam śmieci za pomocą preg_replace

Wyniki idą do zmiennej $Index

A potem zawartość zmiennej $Index zapisuje w cache :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi leca dmozy na leb na szyje, chyba to juz koniec heeheh...

Zbliżają się czesy, kiedy unikalny content będzie najbardziej poszukiwaną przez pozycjonera rzeczą.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności