Skocz do zawartości

[ankieta] Miesięczny dochód


FiKaS

Dochód  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oczekiwany dochód netto ?

    • do 1000zł
      8
    • 1000-2000zł
      10
    • 2001-3500zł
      12
    • 3501-5000zł
      28
    • 5001-7500zł
      21
    • 7501-10000zł
      19
    • 10k-20k zł
      17
    • powyżej 20k zł
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano Wczoraj, 18:20

CYTAT(ilgesu @ 21.04.09 - 09:27) *

Jeszcze żeby mnie zadowalał musi być stały i pasywny biggrin.gif

wiecie, z czym mi się kojarzy dochód pasywny?:P z takimi lumpami, którzy od szóstej rano wystają pod monopolowym. Stoją, czekają, czasem wysepią jakiegos papieroska, jakiś bilon na winko. Ale jak podejdziesz to niego, zaproponujesz mu piataka za 5 minut roboty, to właśnie wtedy słyszysz: "eee, mnie interesuje dochód pasywny" :aniolek:

A moja taka dla tych, którzy chcą coś zarabiać: wyrzućcie ze swojego języka pojęcie dochód pasywny. Pasywne to są odsetki od kapitału, tylko że ten kapitał najpierw trzeba zgromadzić. Więc najpierw trzeba naprawdę zapracować na to, żeby potem mieć wpływy uzyskiwane niewielkim nakładem czasu. Tylko że wtedy trzeba już realizować następne projekty, żeby nie wypaść z gry.

Przecież internetowy torcik to nie żarty, tu są prawdziwe pieniądze i prawdziwa konkurencja. To jest najzwyczajniejszy biznes. Chcesz być lepszy, musisz poświęcać więcej albo czasu albo pieniędzy. (umiejetnosci pomijam).

pzdr

ps: no, chyba, ze masz w zanadrzu nowa NK, YT albo G

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, z czym mi się kojarzy dochód pasywny?:rolleyes: z takimi lumpami, którzy od szóstej rano wystają pod monopolowym. Stoją, czekają, czasem wysepią jakiegos papieroska, jakiś bilon na winko ...

A mi się kojarzy np. z wynajmem nieruchomości.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dose troche mylisz pojęcia, dochód pasywny to taki, że wykonasz szereg czynności by coś stworzyć osiągnąć a potem czerpać z tego określone korzyści przez pewien okres czasu.

Podepnij to do czego chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dochodem pasywnym jest bardziej tak, że mogę sobie zrobić bez problemu tydzień urlopu, a na koncie i tak pieniążki lecą.

Wiadome jest przecież, że nie utrzyma się pasywniaka, bez ciągłej pracy.

Nie musisz każdego dnia pracować, żeby zarobić, nie musisz wstawać do roboty, bo nie będzie dniówki, tylko odcinasz kwitki od tego co zrobiłeś wcześniej :) Ot cały sekret :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności