Skocz do zawartości

Ręczne dodawanie linku do katalogów - czyli...


Chibi-chan

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie data ostatniego wpisu. np. mamy katalog: katalog.intermania.pl niby PR2 bardzo ładny, ale...

ale.. sprawdzamy ostatni wpis i mamy: 2007-06-15 07:46:20

i pozamiatane, i tam można mnożyć dlatego do każdego katalogu należy podejść indywidualnie, czego nie zrobi żadna maszyna.

A jak widzę jak ktoś oferuje bazę 20 000 katalogów to po prostu z krzesła spadam ze śmiechu, i pozostawiam to bez komentarza.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sprawdź ilość wpisów, site, BL, PR, i zobacz jak jest moderowany czy akceptuje ktoś jeszcze wpisy jak to Mar napisał powyżej. Jeśli wszystkie czynniki są spełnione to masz prawie idelany katalog :)

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to na odwrot gdzie w yahoo jest 0 to raczej w googlu nie bedzie 1k...

dlatego yahoo daje pewne wyobrazenie o tym czy katalog jest podlinkowany czy nie, oraz w jaki sposob

i nie gadaj ze tak nie jest :)

a zdziwił byś się ile osób blokuje !Y na swoich domenach i wtedy masz w !Y 0 a G 1k :)

sam blokuje na wlasnym zapleczu, ale katalog to nie bezposrednie zaplecze

dobre katalogi nie blokuja Y z zasady, zalezy im przeciez na wejsciach

a spamowe tez nie, bo potrzebuja Y do pkt z swl, pr

ja pr olewam calkowicie

błąd , duży błąd

byc moze, jednak widzac hustawke pr na wlasnym zapleczu to hmm powiedzmy ze olewam dla pr=<2

a z wiekszym pr to katalogow jest juz niewiele...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie zaczyna się od blogów najlepszych ale jak ich brakuje to stopniowo obniżamy poprzeczkę , nawet blog z PR0 świerzy wczorajszy może nam sie przydać jeżeli nasz wpis jest pod stałym adresem a my sobie sami ten wpis dopalimy - wówczas mamy "wartościowy" link z "niewartościowego" katalogu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlinkowanie jest niejako wymogiem, jednak trzeba rozroznic to czy podlinkowujemy do czasu zaindeksowania czy tez linkujemy wpis stale.

jak katalog czy precel badziew gdzie na 1k wpisow site 50 to i tak po 1-2 miesiacach wpis wyleci po zdjeciu linkow

natomiast stale np przez rok czasu podlinkowanie 1000 badziewnych precli i drugie tyle badziewnych katalogow zaczyna juz generowac spore koszty

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat miałem na myśli te dobre, bo na badziew bym nie poświęcił linka :rolleyes:.

Chodziło mi również o podlinkowanie stałe - stałymi linkami, bo niektórzy robią tak, że przypinają masę linków na trochę, żeby lepiej zaindeksowało, a potem zdejmują, to po zdjęciu linków efekt może być wręcz odwrotny od pożądanego, czyli może to bardziej zaszkodzić niż pomóc.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności