Skocz do zawartości

Prawda czy fałsz ?


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Waszym zdaniem prawda czy fałsz:

"Dla przykładu katalog www.znajdzstrone.pl page rank =4 zarabia około 700zł /mc"

temat:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=70074

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/szukaj....l&sa=Szukaj

Nie mam z tym katalogiem nic wspólnego.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaw sobie porównywarke,załozmy zainwestujesz w nią 200 tys (super profesjonalna). Wystaw potem ja z domeną na allegro, i mozesz zrobic taki sam dopisek ze przy odpowiednim planie marketingowym miesiecznie bedzie nowy właciciel zarabiał 500 tys. Tak samo dziala to ogłoszenie, tylko kwoty podane są mniejsze.

Z katalogami jest o tyle jeszcze gorzej że już jest coraz mniej chętnych do dodawania wspisów nawet za free, a co tu mowic o płatnych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dla przykładu katalog www.znajdzstrone.pl page rank =4 zarabia około 700zł /mc"
To jest bardzo prosto policzyć, z tego co widzę, katalog ma średnio 3 wpisy na dzień*.

Daje to 30zł na dzień * 31 = 930zł, z czego jakieś 300zł idzie dla operatora sms.

Wstępne założenia na podstawie ostatnio dodanych 10 wpisów.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas_79, to taka moja wstępna analiza w 2 minuty, jak Cię to interesuje kartka, ołówek i sobie przelicz, wszystkie dane masz tam podane jak na tacy, jaki operator, możesz też zacząć prowadzić statystyki ile faktycznie dziennie jest nowych wpisów.

Zrobić miesięczny bilans itp. Ja tylko pokazałem, że jest to możliwe.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z SMSa zostaje 38% po odjęciu prowizjii (netto) :)

edit: 3 wpisy dziennie = 3x38groszy (z SMSa za 1PLN netto) = powiedzy 1PLN netto, razy 30 dni masz 30 PLN netto :)

10 wpisów dziennie (OMG chciałoby sie) = 10x81 groszy (przy SMS za 2+VAT) = powiedzmy 8PLN, razy 30 dni masz 240PLN netto i to z ciężkim bólem ;)

edit2: oczyiwscie kalkulacja zgrubna przy tendencji w dół a nie gorę ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności