Skocz do zawartości

Ceny ustalane na podstawie "grupy haseł"


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale 3000 zł miesięcznie za hasło "serwis iPhone"? :)

to napisałeś w kolejnym

A Wy na ile byście wycenili to wyrażenie?

a to w kolejnym

ja sie odniosłem to tego :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'lutek' - panuje wolny rynek , mamy wolne ceny , każdy podaje za jakie to zrobi , nie wiem dlaczego w ogóle jest założony taki temat i taka dyskusja , jeden robi za 9,99 inny za 3000,- klient sam wybiera z czyich usług skorzystać.

daj w dziale ogłoszenia np tu na fourm zapytanie pozbieraj oferty i wybierz tą która Ci będzie odpowiadać

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'lutek' - panuje wolny rynek , mamy wolne ceny , każdy podaje za jakie to zrobi , nie wiem dlaczego w ogóle jest założony taki temat i taka dyskusja , jeden robi za 9,99 inny za 3000,- klient sam wybiera z czyich usług skorzystać

Taki temat i taka dyskusja tzn jaka? Temat traktuje o metodzie wyceniania, a Ty z cenami wyskakujesz.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycenili nie tylko za wbicie w top ale i stale utrzymanie. Tematyka iphone caly czas sie rozwija, powoli wzrasta konkurecyjnosc tej branzy i po prostu uwzglednili to w swojej wycenie. Czesto tez wycena zalezy od zasobnosci portfela klienta. Im wiecej pokazuje ze ma, tym wyzej buli. Wiadomo ze wiecej za pozycjonowanie zaplaci np HP zeby byc w topie pod fraze laptopy, niz maly sklepik internetowy, mimo ze chodzi o te same pozycje. Firmie tez musi sie to oplacac x2, bo przyjmujac to zlecenie, "musi" odmowic kolejnemu klientowi zainteresowanego ta sama fraza co Ty.

Raczej nie wycenial Cie amator czy pokemon.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności