Skocz do zawartości

Jaki skrypt.


hynymyny

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak widzisz swoją rolę w tym projekcie? Bo zaplecza finansowego nie masz, umiejętności technicznych chyba też... a napisanie biznes planu i księgowość w inkubatorze to za mało, żeby konkurować z polskapresse, ITI, interia czy eioba czy nawet stworzyć precel.

Właściwie księgowość i założenie firmy to coś co generuje jedynie koszty i przeszkadza w prowadzeniu biznesu.

Bierzesz się do tego od tyłu. Nie wiesz nawet w czym to napisać (co dopiero dostosować skrypt) a już myślisz o firmie, księgowej i biznes planie. Ja na moich witrynach mam jakieś 300k wyświetleń miesięcznie. To nie jest dużo ale mało też nie. I gdybym tylko do tego miał firmę to sumując zyski i straty bym był w plecy jakieś 6000 PLN rocznie. Doliczyć księgową i raczej średniego dedyka to jest ponad 10 000 PLN strat rocznie.

Na początek fakt "firma" wychodzi taniej ale to i tak ok 3000PLN rocznie "za nic" i dopóki z reklam nie będziesz w stanie zarobić tyle to w ogóle nie ma sensu zakładać firmy. Bo po co? Żeby zaśmiecać witrynę i jeszcze do tego dopłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tez chcial stworzyc cos takiego. zlecil skrypt - 4 tysiace, poswiecil 200 zl miesiecznie na pozycjonowanie, 500 na adwords (przez pol roku) i wykupil reklame gdzies za 3 tysiace. resultat - stracil ponad 10 tysiecy zlotych, serwisu nikt nie odwiedzal, po pol roku padl smiercia naturalna.

czyli - nie umiesz, nie zabieraj sie. szkoda czasu i pieniedzy.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak jak z tłumaczeniem "Dirty Dancing" :)

Przykład typowy: printnpost.com i mniej associatedcontent.com

Mar.

printnpost.com

serwis ten widzę pierwszy raz, aczkolwiek od razu mogę stwierdzić w 100%, że stronę oparto o płatny CMS Article Live. sam miałem ostatnio na tym stronę, ale jakoś nie szczególnie byłem zadowolony z samego systemu. jakby tego było mało, mają domyślnie wbudowaną skórkę, lekko tylko zmodyfikowaną :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności