Skocz do zawartości

PR = 7 za nic?


MK

Rekomendowane odpowiedzi

A to dobre. Wlasnie (prawdpodobnie) znalazlem sposob na zdobycie wysokiego PR w podobny sposob jak wyzej. Jeszcze nie przetestowalem ale powinno dzilac 8) posiedzialem 5 minut i przyszedl mi jeden pomysl do glowy. Jeszcze tylko trzeba przetestowac dokladnie 8)

:hello:

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Link byl na calym serwisie www.simsy .net (wiec nie jedna strona tylko jeden serwis).

Przy ok. 200 podstronach z PR=0 nie zmienia to faktu ,że raczej PR=7 za takie linki się nie dostaje.

Czy na subdomene ? - tylko jakim prawem zablokował ci konto ?

Na konto, było sponsorowane. A powód? https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic5799.html

A to dobre. Wlasnie (prawdpodobnie) znalazlem sposob na zdobycie wysokiego PR w podobny sposob jak wyzej.

AdSenseLab jeśli to ja cie natchnełem tym pomysłem to może byś mi zdradził sekret ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ?

O program telewizyjny w TVN ;) - mały żarcik......

A tej "super techniki" nie zdradze

I bardzo dobrze.....

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty tylko Twoja strona ;) A tej "super techniki" nie zdradze poniewaz:

1) Nie potwierdzona w 100%

2) Jest to zbyt niebespieczne (patrz oferty na allegro z cloakingiem ).

Nie zartuj chłopie o 'super technice'. Już pisałem, ze cudu nie odkryliscie.... Lepiej zapytaj MK ile czasu wisiala ta domena a wtedy sie przekonasz. Zaloze sie ze ponad 6 miesiecy wisiala pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ze ponad 6 miesiecy wisiala pusta

Nie całkiem, pusta jest ok. miesiąc, wcześniej była chyba strona z informacją ,że strona nie działa czy coś w tym rodzaju (jak już mówiłem nie interesowałem się ;) )

wykupcie (postawcie) sobie domene... niech powisi bez linkow a za 6 miechow bedzie miala PR3 lub pr4

To jakiś błąd w skrypcie googla czy jakiś ukryty cel w tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś błąd w skrypcie googla czy jakiś ukryty cel w tym jest?

Nie jest to udowodnione, ale prawdopodobnie to wlasnie bład w wyliczeniach PR. Wynikać on może z tego, że jak linkujesz do innej strony to Twoj PR jest niższy a jak nie linkujesz to wyzszy... i tu chyba cos sie dzieje, bo jak nie ma strony, googlarka nie moze nic zaczytac - czyli stwierdza, ze nie linkujesz nigdzie... (wiec odwrotnoscia spadku PR z powodu linkowania jest wzrost za 'brak' ...- to jakos chyba tak).

Teraz majac to PR7 stawiaj strone i sprzedawaj linki - nim spadnie (a tak bedzie po postawieniu strony)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit:

Ta Twoja teoria jakas pokrecona, w dodatku na 99% nieprawdziwa. Skoro bot nie moze odczytac strony to jakos ja naznacza (albo wyindexowuje - ja tam sie nie znam). To tak jak Ci serwer stanie (laugh.gif) to googlarka zaczyna wywalac strony z indexu (mam racje ze tak jest?)

;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności