Skocz do zawartości

Nowy ENTER, artykuł o pozycjonowaniu.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Mogło tak być ale tragedia straszna się nie stała przynajmniej w mojej opinini nadal pozycjonowanie staje sie dzieki temu czarniejsze od czarnego :) może szkoda może nie.

Generalnie na rynku brakuje publikacji dla Kowalskiego językiem przystepnym.

Entera i gazy podobne czytają różni ludzie głownie związani z informatyką i It a branża IT sama się dość szybko dowie gdzie szukac info o pozycjonowaniu.

Jest pusta luka w informacjach dla ludzi nie związanych z branża internet i na tym polu jest wiele do zrobienia

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie entera ogolnie poczytuje ale brakuje mi gazety o necie i programowaniu...i pozycjonowaniu i webkmasterce...ael tak konkretnie i porzadnie

[ze niby czyli tak]:

Wr4Ca|/| {--31--08--}

Wł0c|-|Y

CHEJACH ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co powiedziałem, o tym artykule, że był pisany dawno i to go usprawiedliwa ... W tekście jest fragment: " Jeżeli wierzyć danym publikowanym przez firmę Gemius, ponad 60. proc. użytkowników polskiego Internetu korzysta z wyszukiwarki Google" - otóż to wg. danych gemius 21 marca 2005 roku Google przekroczyło 60% - a tego dnia już wiedza zawarta w artykule była w dużej mierze nieaktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak zobaczyłem co ma ten artykuł w sobie. Nie czytałem gazety ale przeczytałem pare zdań na forum to aż mnie wgięło. Hmm.. wiedza napewno nie aktualna ale cóż ważne że ktoś się starał, nie ważne z jakim skutkiem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytełem tego art., ale czy jest w nim wspomniane, że najwięcej informacji można znaleźć na największy forum w Polsce (forum.optymalizacja.com) :?: :)

Jeśli nie... to mam takie dziwne przeczucie, że autor poprzez ten "kurs" chce wprowadzic celowo w błąd czytelników Entera.... :roll:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy jest w nim wspomniane, że najwięcej informacji można znaleźć na największy forum w Polsce

Właśnie jakoś mnie to uderzyło...

Jest taka ramka:

Informacje o pozycjonowaniu:

- www.google.com/webmasters

- https://netsprint.pl/ranking.html

- www.iprcom.com/papers/pagerank

Czyli strony albo po angielsku albo w ogóle nie przydatne.

W związku z tym zgadzam się, że

autor poprzez ten "kurs" chce wprowadzic celowo w błąd czytelników Entera.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego dnia już wiedza zawarta w artykule była w dużej mierze nieaktualna

Nie jestem pewien co do tego co teraz napisze, ale widzialem kiedys kilka informacji z forum cneb o pozycjonowaniu i jakos tak sobie przypominam podobne teksty do tych zacytowanych tutaj.

Nie mam dostepu do cneb, zeby sprawdzic, ale jak ktos ma to moze potwierdzic moje przypuszczenia lub je obalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ramka:

Informacje o pozycjonowaniu:

- www.google.com/webmasters

- https://netsprint.pl/ranking.html

- www.iprcom.com/papers/pagerank

Czyli strony albo po angielsku albo w ogóle nie przydatne.

Mam na mysli to, ze autor mogl bazowac swoja wiedze na informacjach zawartych w cneb.

Heh, to w takim razie koleś, który to pisał pewnie nas nie lubi i nam zazdrości, że mamy lepsze forum niż cneb :mrgreen: :lol:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności