Skocz do zawartości

dostęp do kodu strony


sxc

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość zmiany kodu strony nie mając teorytycznie do niej dostępu?

Otóż chodzi mi o witrynę : www.hp.szczecin.pl

Po sprawdzeniu jej walidatorem byłem w szoku ile błędów zawiera(domyślam się że jest to wina flasha)Result:45 Errors, 25 warning(s)

Po zrobieniu jej przez webmastera kontakt się urwał.Chciałbym naprawić jakoś te błędy tylko nie zabardzo wiem jak ...

Chciałbym jakoś pomóc i ją zoptymalizować ,naczytałem się tyle poradników i chyba już mniej więcej rozumiem o co chodzi.

Aktualnie strona jest na 3 stronie ,6miejscu w googlach.

Moim celem jest pierwsza strona , potem nawet walka o jakieś znaczące miejsce.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walidator sprawdza błędy w kodzie HTML a nie plikach flasha. 5 błędów to nie problem. Co jest przyczyną błędu masz napisane na stronie walidatora.

Strona ma się poprawnie wyświetlać w przeglądarkach i mieć poprawnie zbudowaną strukturę kodu HTML, poprawna walidacja to sprawa drugorzędne. Google nie sprawdza przed indeksacją strony walidatorem :)

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość zmiany kodu strony nie mając teorytycznie do niej dostępu?

nie, chyba że myslisz o włamie na hosting, albo włamie na samą stronę :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...

Czyli legalnymi środkami nie da się tego ZRobić ...

ja Cie chyba nie rozumiem, to Twoja strona? jeżeli tak, to jak nie możesz mieć dostępu do swojej strony? jeżeli jestes natomiast samarytaninem, który chce słuzyc pomocą tamtej stronie, to skontaktuj się z jej wlascielem i przedstaw mu swoje uwagi...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności