Skocz do zawartości

Strona z PageRank = 3 - co z taką stroną warto zrobić?


veganka.dl.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Przypadkowo odkryłem, że jedna z moich starych stron [prawie że umierająca] ma PageRank .. uwaga: 3! :)

Ponieważ nie chce mi się tej strony odbudowywać, bo o stary projekt etc. - co radzicie zrobić - podrasować i sprzedaać czy 'podrasowac' i sprzedawać z niej reklame i linki jako - sales argumentu używając - link na stronie o PR 3 ! (jak widze po allegro tym sie chwalą oferenci tego typu reklam)

z góry dzięki za odp

pozdro

v

z vege pozdro

Veganka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. w sumie każdy z nas od czegoś zaczynał. Pamiętam jak kilka lat temu moja pierwsza site dostała PR=1, potem pr3 następnie 4, 5 i później znowu 4 a teraz ma 5. Wszystko zależy od ciebie i twojej pracy. Jeżeli masz pracować nad jakimś kaszalotem, który cię nie interesuje zostaw sobie taką stronkę na zaplecze, a jak ci zależy to popracuj nad nią i sprzedaj jak będzie stronka miała min. pr4.

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy masz czas i chęci zajmować się nią, skoro mówisz, że umierająca to może PR spaść do 1 czy 2.

Możesz sprzedawać linki, ale musisz o nią jako tako dbać, ale możesz również ją sprzedać, kasa mała, ale i pracy niemal zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności